Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Letnie Praktyki Prawnicze

Gessel, Koziorowski Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Spółka Partnerska (dawniej: Gessel, Koziorowski sp.k.)O firmie

  • Sienna 39, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o staż / praktyki
  • praktykant / stażysta

Gessel, Koziorowski Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Spółka Partnerska (dawniej: Gessel, Koziorowski sp.k.)

Sienna 39

Warszawa

Twój zakres obowiązków

O Programie

Nasz Letni Program Praktyk Prawniczych kierowany jest do wyróżniających się studentów ostatnich lat studiów oraz absolwentów. W ramach Programu Praktyk będziesz miał okazję pracować przy największych polskich i międzynarodowych transakcjach pod okiem uznanych specjalistów. Dowiesz się, jak wygląda praca prawnika w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu gospodarczym. Będziesz miał okazję spróbować swoich sił przy ambitnych zadaniach w przyjaznych warunkach i dobrej atmosferze.

Nasze wymagania

Kogo szukamy

• studentów IV-V roku oraz absolwentów studiów prawniczych z wyróżniającymi się wynikami w nauce

• bardzo dobrze znających prawo cywilne i handlowe

• bardzo dobrze posługujących się językiem angielskim (wymagana znajomość Legal English)

• chętnych do nauki i zdobywania doświadczenia

• gotowych na wyzwania w pracy przy skomplikowanych i wielowątkowych projektach

To oferujemy

  • płatne praktyki w wiodącej polskiej kancelarii prawnej

  • udział w prestiżowych projektach o zasięgu krajowym i międzynarodowym

  • stały mentoring doświadczonych prawników oraz regularny feedback

  • dobrą atmosferę, zachęcającą do zgłębiania wiedzy i zdobywania doświadczenia

  • prestiżową lokalizację w centrum Warszawy, jak również możliwość pracy zdalnej

  • najlepszym zaoferujemy stałą współpracę!

Jesteśmy jedną z wiodących kancelarii na polskim rynku usług prawniczych.

Mamy blisko 30 lat doświadczenia i znaczące osiągnięcia m.in. w doradztwie w zakresie fuzji i przejęć, rynków kapitałowych, prawa konkurencji, prawa spółek, postępowań sądowych i arbitrażowych, a nasze usługi rekomendowane są przez polskie i zagraniczne wydawnictwa branżowe. Corocznie jesteśmy wyróżniani w najważniejszych rankingach prawniczych.

Nasz ponad 100-osobowy zespół tworzą ludzie z pasją i ekspercką wiedzą, zorientowani na relacje i współpracę. Doskonale znający sztukę precyzji, nowatorskiego myślenia i efektywności!

Przewiń do profilu firmy

Proces rekrutacyjny

Podzielony jest na etapy:

Etap 1 - prześlij aplikację obejmującą CV oraz list motywacyjny wraz z poniższą zgodą na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku Aplikuj

Etap 2 - rozwiąż test z wiedzy prawniczej oraz języka angielskiego

Etap 3 - odbądź spotkanie rekrutacyjne z naszymi prawnikami

Jeżeli Twoja aplikacja przejdzie Etap 1 rekrutacji, poinformujemy Cię o kolejnych krokach.