Oferta pracy

Letnie Praktyki Programistyczne

Atos PolskaO firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • JavaScript

  • SQL

Mile widziane

  • Angular

  • SoapUI

System operacyjny

O projekcie

Spędzisz 3 miesiące pod okiem doświadczonych koleżanek i kolegów, którzy pomogą Ci poznać projekty IT od wewnątrz. Zyskasz nowe umiejętności programistyczne i poznasz nowe narzędzia. Weźmiesz bezpośredni udział w rozwijaniu i wdrażaniu prowadzonego przez firmę projektu informatycznego realizowanego dla jednego z naszych klientów.

Twój zakres obowiązków

  • Zapoznasz się z projektami prowadzonymi przy wykorzystaniu Java, Javascript, Angular, webserwisów, REST/SOAP, SQL, Android.

  • Poznasz techniczną i funkcjonalną architekturę rozwiązań.

  • Zapoznasz się z metodyką prowadzenia projektów informatycznych.

  • Nauczysz się tworzyć dokumentację projektową.

  • Zapoznasz się z narzędziami wspierającymi prowadzenie projektów.

Nasze wymagania

  • Znajomość przynajmniej jednego języka programowania (JAVA, Javascript, C\C++, C#, HTML) na poziomie podstawowym

  • Znajomość podstaw relacyjnych baz danych

  • Wiedza na temat algorytmów i struktury danych

To oferujemy

  • Pracę dla marki uznanej na całym świecie, obecnej w 73 krajach.

  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole wspierających się specjalistów.

  • Realizowanie zawodowych wyzwań w firmie z certyfikatem Great Place to Work.

  • Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • niespodzianki i upominki

  • świętowanie wyjątkowych dni

  • dofinansowanie Twojej pasji

  • vouchery i bilety

  • bezpłatne platformy szkoleniowe