Liczarz / Liczarka

PWPW S.A.O firmie

PWPW S.A.

Romana Sanguszki 1

Warszawa

LICZARZ / LICZARKA

Miejsce pracy: Warszawa

GŁÓWNE ZADANIA

Praca polega na realizacji procesu rozliczania produkcji wartościowej pod względem zgodności ilościowej:

  • Liczenie druków.
  • Naliczanie papieru do przekazania na maszynę, rozliczanie arkuszy po konfekcjonowaniu.
  • Obsługa gilotyn.
  • Pakowanie druków, foliowanie druków oraz oklejanie paczek etykietami opisowymi.
  • Prace pomocnicze w przebiegu procesów produkcyjnych.

 OCZEKIWANIA

  • Pożądane doświadczenie z pracy w produkcji.
  • Zdolności manualne, dobry wzrok, spostrzegawczość, umiejętność pracy w skupieniu i wysoka dokładność pracy.
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespołach.
  • Konieczna wysoka dyspozycyjność (praca zmianowa).

Oferujemy

Atrakcyjny system wynagrodzeń

  • wynagrodzenie zasadnicze
  • premie miesięczne
  • nagroda z zysku
  • nagroda efektywnościowa
  • nagrody motywacyjne dla aktywnych pracowników
  • dodatki stażowe
  • nagrody jubileuszowe

Bogaty pakiet benefitów

  • stabilne zatrudnienie
  • opieka medyczna współfinansowana przez pracodawcę
  • dostęp do niskooprocentowanych pożyczek na zakup bądź remont mieszkania
  • dofinansowanie do wypoczynku pracowników i ich rodzin
  • dofinansowanie do zajęć sportowych i karty multisport
  • świetne połączenie komunikacyjne
  • kursy i szkolenia
  • dodatkowe ubezpieczenie

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy