Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Lider Ambitnej Grupy Sprzedażowej

HYMON FOTOWOLTAIKA SP. Z O. O.O firmie

  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Szukamy grup sprzedażowych, które mają dosyć:

  • • Nieterminowych rozliczeń prowizji

  • • Braku posprzedażowego wsparcia ze strony Firmy

  • • Rozpoczynania każdego dnia od telefonów z reklamacjami Klientów

  • • Braku rekomendacji przez „słaby” montaż

  • • Ciągnących się w nieskończoność indywidualnych wycen przy dużych projektach

Nasze wymagania

  • Własna grupa sprzedażowa

  • DOŚWIADCZENIE min. pół roku w branży PV lub OZE

  • Biznes plan na min. pół roku do przodu

  • Konkretne cele wolumenowe na każdy miesiąc

  • Chęci rozwoju w branży OZE

To oferujemy

  • Stabilnego Partnera o ugruntowanej pozycji lidera na rynku, który jest gwarantem wypłacalności

  • Wysokie wynagrodzenie prowizyjne wzrastające wraz z wynikami grupy

  • Posiadamy wyłącznie własne ekipy monterskie

  • Bezkonkurencyjny i kompleksowy produkt na rynku oparty o najlepszych producentów - wyłączny dystrybutor inwerterów Kodak w Europie, produktów BLAUPUNKT w Polsce, pomp ciepła i kotłów elektrodowych marki Hymon.

  • Atrakcyjne wsparcie finansowania instalacji dla klientów indywidualnych i biznesowych - 8 banków na preferencyjnych warunkach

  • Pakiet szkoleń – techniczne i produktowe

  • Narzędzia informatyczne – kalkulatory ofertowe i analityczne

  • CRM do zarządzania bazą klientów

  • Codzienne wsparcie i pomoc opiekunów technicznych, który pracują na najlepszych programach projektowych w branży

HYMON FOTOWOLTAIKA SP. Z O. O.

Wybierz pracę w www.hymon.pl

HYMON to czołowa Polska firma zajmująca się systemami fotowoltaicznymi od 2011.

Zyskaj Partnera na lata - zbuduj relacje z klientami pomagając im oszczędzać na rachunkach za energię elektryczną i ogrzewanie.

Pracuj z najlepszą firmą na rynku.

Przewiń do profilu firmy