Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Lider automatyków

EDOCS Systems Sp. z o. o.O firmie

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, realizacja i prowadzenie projektów wdrożeniowych i rozwojowych

  • Opracowywanie ofert w zakresie automatyki przemysłowej

  • Nadzorowanie i koordynacja procesu wdrożenia projektów u klienta

  • Delegacje służbowe polskie i zagraniczne około 30% czasu pracy

  • Nadzorowanie dokumentacji powykonawczej

  • Kierowanie zespołem projektowym i wdrożeniowym

  • Wsparcie merytoryczne dla członków zespołu

  • Udział w kreowaniu procesów i narzędzi informatycznych stosowanych w organizacji

Nasze wymagania

  • Min.6 letnie doświadczenie w koordynacji i nadzorowaniu projektów z automatyki przemysłowej w zakresie projektowym i wdrożeniowym

  • Doświadczenie w kompleksowym projektowaniu i implementacji systemów automatyki

  • Znajomość zautomatyzowanych systemów logistyki wewnętrznej

  • Doświadczenie w pracy z narzędziami: EPLAN, Siemens Step7, Siemens TIA Portal, Factory I/O, Viso, Allen Bradley

  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem

  • Wykształcenie wyższe techniczne: automatyka, elektrotechnika lub pokrewne

  • Samodzielność i odpowiedzialność w realizacji prac

  • Doświadczenie w pracy z klientem zewnętrznym

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość języka angielskiego min. poziom B2

  • Mile widziane uprawnienia SEP E

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju, nabywania wiedzy i doświadczenia w rozwijającej się branży

  • Możliwość udziału w projektach badawczo-rozwojowych

  • Udział w kreowaniu i rozwoju nowoczesnej organizacji

  • Praca w ambitnym zespole, dostarczającym profesjonalne systemy sterowania zintegrowane z systemami informatycznymi

  • Przyjazna atmosfera i współpraca oparta o szacunek i wiedzę

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

EDOCS Systems Sp. z o. o.

Specjalizujemy się w projektowaniu, implementacji i wdrażaniu systemów do monitorowania, diagnozowania i nadzorowania procesów produkcyjnych i technologicznych w obszarze Przemysłu 4.0.

Ciągły rozwój, innowacja, pomysłowość – to tylko niektóre z atutów naszej firmy. Współpracujemy zarówno z przemysłem, jak i ośrodkami naukowymi, co pozwala nam zdobywać wiedzę, doświadczenie i wychodzić naprzeciw wyzwaniom przyszłości.

Przewiń do profilu firmy

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami