Prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Lider/Brygadzista Produkcji

TS TronicO firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ważna jeszcze miesiąc
    do: 21 sie 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Organizowanie i zarządzanie pracą podległego zespołu zgodnie z zasadami BHP i p. poż.,

  • Odpowiedzialność za terminowość produkcji i za wykonywanie bieżących zleceń produkcyjnych,

  • Zapewnienie ciągłości produkcji, kontrola procesu produkcji i wdrażanie akcji korekcyjnych,

  • Zarządzanie sprzętem i wyposażeniem oraz zapewnianie odpowiedniego przeszkolenia pracownikom pełniącym poszczególne funkcje,

  • Branie udziału w wewnętrznych audytach jakościowych,

  • Wspieranie, motywowanie i rozwijanie kompetencji podległych pracowników.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym,

  • Umiejętność zarządzania zespołem i organizowania pracy pracownikom,

  • Znajomość elektroniki i czytania rysunków montażowych,

  • Dokładność, sumienność i zaangażowanie do pracy.

To oferujemy

  • Umowa o pracę i stabilność zatrudnienia,

  • Dofinansowanie do studiów i kursów,

  • Dopłata do karty multisport,

  • Świetna atmosfera w pracy,

  • Stała pensja wypłacana na czas + atrakcyjne premie miesięczne,

  • Ubezpieczenie grupowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

TS Tronic

TSTRONIC jest polskim przedsiębiorstwem o ustabilizowanej pozycji rynkowej. Od ponad 25 lat jesteśmy wiodącym na rynku dostawcą wysokiej jakości usług EMS. Dynamicznie się rozwijamy i powiększamy nasz zespół ekspertów, w związku z tym poszukujemy osób na poniższe stanowisko.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje