Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Lider/Brygadzista produkcji

PGB Human Resources

  • Limanowa

    Limanowa, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Rekrutujemy dla

Agencja Personalna PGB HR, aktualnie dla swojego klienta międzynarodowej Firmy produkcyjnej poszukuje osoby na stanowisko Lidera/Brygadzisty produkcji

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja pracy podległego zespołu,

  • Nadzorowanie prawidłowości i ciągłości procesu produkcyjnego,

  • Obsługa maszyn,

  • Analizowanie i raportowanie problemów produkcyjnych,

  • Bieżąca kontrola oraz utrzymanie dobrego stanu technicznego maszyn i urządzeń,

  • Tworzenie raportów z funkcjonowania produkcji,

  • Przestrzeganie procedur jakościowych.

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku,

  • Samodzielność,

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,

  • Doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn.

Pracodawca oferuje

  • Umowę o pracę,

  • Pełen etat,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz dodatkowy system premiowy,

  • Praca w systemie zmianowym,

  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Możliwość rozwoju w strukturach Firmy.

Agencja Personalna PGB HR, aktualnie dla swojego klienta, międzynarodowej Firmy produkcyjnej w związku z rozwojem produkcji poszukuje osoby

Przewiń do profilu firmy