Ta oferta pracy jest nieaktualna od 36 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Lider Ciągłego Doskonalenia

  • Rzeszów, podkarpackie
  • Specjalista
  • 18.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MB Aerospace Rzeszów Sp. z o.o. jest firmą zajmującą się produkcją detali
    i komponentów do silników lotniczych, będącą częścią międzynarodowego holdingu działającego na terenie Europy, USA i Azji. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Rzeszów

    Zakres obowiązków:

    • wdrażanie planu rozwoju kultury Lean w organizacji z uwzględnieniem standardów grupy;
    • wsparcie projektów związanych z usprawnianiem i doskonaleniem procesów produkcyjnych i nieprodukcyjnych;
    • identyfikację strat w procesach produkcyjnych i nieprodukcyjnych;
    • wsparcie w redukcji kosztów i poprawie jakości, prawidłowym definiowaniu i raportowaniu projektów LEAN, wyborze projektów kluczowych o największym potencjale oszczędności;
    • wsparcie pracowników w obszarze wykorzystania narzędzi Lean;
    • prowadzenie wydarzeń Lean jak Kaizen, VSM, TPM, 5S, Projektowania Linii;
    • planowanie i przeprowadzanie szkoleń na wszystkich szczeblach w zakresie wiedzy Lean;
    • pełną koordynację projektów (analiza wymagań i ryzyka, planowanie, kontrola, nadzór nad zespołem projektowym);
    • comiesięczne raportowanie wyników oszczędności przedsiębiorstwa.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe;
    • co najmniej 5 lat doświadczenia zawodowego, w tym 2 lata na stanowisku samodzielnym;
    • dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne i negocjacyjne;
    • umiejętność prawidłowej organizacji pracy własnej i zespołów zadaniowych biorących udział w projektach;
    • umiejętność analitycznego myślenia i planowania;
    • umiejętności trenerskie (uczenie innych); zarządzania zmianą, angażowania w działanie;
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
    • mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego;

    • znajomości metodyk prowadzenia projektów, np. IPMA, PRINCE2, AGILE;
    • znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym.

    Oferujemy:

    • pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole;
    • możliwość wpływu na strategiczne dla firmy decyzje;
    • możliwość dalszego rozwoju zawodowego i awansów;
    • benefity – karta Multisport, dodatek świąteczny.

    Administratorem danych jest MB Aerospace Rzeszów Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszów 35-105, Przemysłowa 9b . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.