Oferta pracy

Lider Doskonalenia Procesów

Adecco Poland Sp. z o.o.

  • Solec Kujawski

    Solec Kujawski, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Rekrutujemy dla

dynamicznie rozwijającej się firmy z branży elektronicznej

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie narzędzi Ciągłego Doskonalenia

  • Analiza, optymalizacja, wdrażanie i koordynowanie usprawnień i standardów procesów biznesowych

  • Szkolenia, rozwój i budowanie świadomości pracowników w zakresie Ciągłego Doskonalenia

  • Tworzenie Map Strumieni Przepływu Wartości

  • Dążenie do osiągania wskaźników produkcyjnych i celów zgodnych ze strategią zakładu

  • Promowanie najlepszych przykładów Lean i komunikowanie ich z kierownictwem i pracownikami zakładu

Wymagania pracodawcy

  • Minimum 1 rok doświadczenia w kluczowych procesach funkcjonowania firmy: produkcja, łańcuch dostaw, inżynieria, 6Sigma, Lean

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w procesach usprawniających

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1

  • Praktyczna znajomość narzędzi Lean Management (SMED, 5S, TPM, VSM itp.)

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie w Bydgoszczy

  • Realną możliwość wpływu na zmiany w procesach i organizacji

  • Możliwość rozwoju zawodowego i wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji

  • Pakiet usług medycznych

  • Ubezpieczenie na życie

  • Dofinansowanie do posiłków

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • inicjatywy dobroczynne

  • dofinansowanie do posiłków

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Przewiń do profilu firmy