Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Lider ds. Analiz Komercyjnych

Rosti Poland

Myśliwska 18

Dojlidy

Białystok

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie kalkulacji cenowych produktów

  • przygotowywanie i analiza planów sprzedażowych w ujęciu tygodniowym i miesięcznym

  • kalkulacja kosztów wyrobów i zarządzanie cenami w systemie ERP

  • prowadzenie analiz finansowych

  • nadzór nad podległym zespołem

  • współpraca przy raportowaniu budżetu

  • współpraca z innymi działami w ramach przygotowania analiz i raportów

  • rozwój narzędzi analitycznych i automatyzacja istniejących systemów raportowania

Nasze wymagania

  • znajomość rachunku kosztów

  • znajomość procesów w firmie produkcyjnej

  • zaawansowany poziom obsługi MS Excel oraz VBA

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • analityczne myślenie i dbałość o szczegóły

  • pro aktywność w poszukiwaniu nowych i lepszych rozwiązań

Mile widziane

  • znajomość Power BI lub pokrewnych systemów

  • znajomość Dynamics 365

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez firmę Rosti

  • Szkolenie przygotowujące do pracy

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie produkcyjnej o wysokich standardach pracy i jakości

  • Pracę w doświadczonym i profesjonalnym zespole

  • Szeroki pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karty sportowe, bony świąteczne)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • program usprawnień pracowniczych

  • szkolenia

Etapy rekrutacji
1

Wstępna selekcja kandydatów

2

Spotkanie online

3

Spotkanie w siedzibie firmy

4

Informacja zwrotna o decyzji