Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Lider ds. Ciągłego Doskonalenia

Gestamp Wrocław Sp. z o.o.O firmie

  • Kwiatkowskiego 3, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Gestamp Wrocław Sp. z o.o.

Kwiatkowskiego 3

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie projektów optymalizacyjnych mających na celu zwiększenie produktywności, obniżenie kosztów, podwyższenie jakości, usprawnienie łańcucha dostaw,

  • Prowadzenie oraz wdrażanie projektów w zakresie Lean Manufacturing,

  • Mapowanie oraz koordynowanie działań w obszarze odpowiedniego strumienia wartości,

  • Standaryzacja procesów,

  • Przygotowywanie analiz związanych z projektami Lean,

  • Prowadzenie audytów stanowiskowych,

  • Organizowanie oraz prowadzenie warsztatów w zakresie filozofii oraz narzędzi Lean,

  • Wdrażanie i doskonalenie narzędzi rozwiązywania problemów,

  • Nadzór na dokumentacją,

  • Aktualizacja layout’ów na hali produkcyjnej.

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (doświadczenie w branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem),

  • Wykształcenie wyższe techniczne,

  • Znajomość oraz doświadczenie w wykorzystywaniu podstawowych oraz zaawansowanych narzędzi i technik Lean Management,

  • Doświadczenie w prowadzeniu audytów LEAN oraz szkoleń,

  • Bardzo bobra znajomość języka angielskiego,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne oraz doświadczenie i umiejętność pracy w oparciu o założone cele,

  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,

  • Ciekawą pracę w znanej, międzynarodowej firmie,

  • Kartę Multisport,

  • Dodatek do dojazdu,

  • Ubezpieczenie na życie,

  • Pakiet medyczny.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

Grupa Gestamp to obecnie jedno z największych hiszpańskich przedsiębiorstw z kapitałem prywatnym. Od ponad 50 lat współpracuje z przemysłem motoryzacyjnym dostarczając komponenty metalowe do fabryk na całym świecie. Wrocławska fabryka Gestamp produkuje części dla takich marek jak Volkswagen, Peugeot, Renault, Audi, Skoda. Komponenty tworzone są w procesach tłoczenia, zgrzewania, spawania i malowania kataforetycznego.

Przewiń do profilu firmy