Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Lider ds. Jakości

PGD Sp. z o.o.

Piotra Bardowskiego 10

Targówek

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymywanie, ciągłe doskonalenie systemu, opracowywanie wewnętrznych procedur i norm w celu zapewnienia najwyższej jakości oferowanych produktów oraz najwyższy poziom wydajności pracowników pod względem zachowania standardów jakości

  • Zapewnienie rozwoju systemów jakościowych, doskonalenie procedur i inicjowanie modyfikacji

  • Reprezentowanie firmy podczas audytów jakościowych oraz przed audytorami zewnętrznymi i inspektorami organów nadzoru

  • Tworzenie dla każdej jednostki PGD zespołu HACCP oraz zapewnienie każdemu z członków szkolenia, wsparcia i pomocy

  • Opracowywanie planów HACCP wraz z zespołem dla wszystkich jednostek grupy PGD

  • Nadzór i koordynacja podległego zespołu HACCP poprzez delegowanie obowiązków, motywowanie oraz wyznaczanie celów

  • Walidacja, weryfikacja i przegląd systemu HACCP

  • Ścisła współpraca z Klientami w zakresie procesów jakości

  • Stałe nadzorowanie poziomu jakości oferowanych produktów i usług przez dostawców poprzez przeprowadzanie okresowych ocen, wypełnianie kwestionariuszy samooceny i audyty zewnętrzne

  • Prowadzenie, przechowywanie, udostępnianie dokumentacji, zapisów systemu i przygotowywanie informacji wyjściowych do oceny HACCP

  • Monitorowanie zmian w ustawodawstwie, badanie literatury, kodeksów postępowania, uczestnictwo w szkoleniach zewnętrznych w celu doskonalenia systemów zarządzania jakością

  • Współpraca w prowadzeniu Systemu Bezpieczeństwa Żywności ISO 22000

  • Rozpatrywanie reklamacji jakościowych

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (minimum B2)

  • Doświadczenie w obszarach związanych z zapewnieniem jakości

  • Doświadczenie w zakresie wdrażania systemów jakości opartych na normach: ISO22000

  • Znajomość technik audytowania i doświadczenie w zakresie prowadzenia audytów wewnętrznych

  • Praktyczna znajomość narzędzi jakościowych

  • Swobodne posługiwanie się pakietem MS Office

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Umiejętność pracy w Zespole

  • Samodzielność, kreatywność oraz dynamika w działaniu

  • Dyspozycyjność i umiejętność pracy pod presją czasu

  • Efektywna komunikacja i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)

  • Profesjonalne szkolenia

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Pakiet socjalny – program Multisport, dofinansowanie z ZFŚS

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji: CV oraz list motywacyjny.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

PGD od ponad 25 lat tworzy produkty i rozwiązania dla piekarni, cukierni, lodziarni. Nasze motto to: Wypiekamy Inspiracje - a cel działania zapewnianie wsparcia klientom poprzez bycie blisko ich potrzeb, inspirowanie, realizowanie powierzonych zadań.

Codziennie widzisz nasze pomysły wchodząc o poranku do ulubionej piekarni po chrupiące bułki czy kupując urodzinowe ciacho dla najbliższych.

Przewiń do profilu firmy