Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Lider ds. kadr i płac

  • Kwidzyn, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-03-04

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jabil jako firma o zasięgu globalnym, oferuje kompleksowe rozwiązania i usługi dla firm elektronicznych i technologicznych, działających w wielu gałęziach przemysłu. Naszym klientom pomagamy przejść drogę od pomysłu do realizacji. W kwidzyńskiej fabryce, przy zatrudnieniu blisko 4000 osób jesteśmy jednym z największych pracodawców na Pomorzu.

    Jabil Poland Sp. z o.o. poszukuje do działu Działu Personalnego
    kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Kwidzyn

    Każdy z nas ma inną osobowość i potrzeby, odmienne pasje i marzenia. Ma też w sobie niezwykły potencjał, który pozwala osiągać wielkie rzeczy. Są wśród nas osoby, które dzięki swojej otwartości i pozytywnemu nastawieniu są stworzone do pracy z Ludźmi, uwzględniając szeroki zakres przepisów prawnych. Jeśli interesuje Cię wspieranie pracowników i firmy w spełnianiu wymagań prawa, oraz stanowi to dla Ciebie motywację do działania – ZAPRASZAMY DO NAS!

    Jakie będą Twoje zadania w naszej firmie:

    • udział w kształtowaniu i realizacji polityki kadrowo-płacowej,
    • organizacja pracy i współdziałanie z podległym zespołem,
    • zapewnienie efektywnego funkcjonowania obszaru kadr i płac,
    • monitoring zmian zachodzących w prawie pracy i na rynku pracy oraz poszukiwanie nowych rozwiązań w zakresie HR,
    • doradztwo i wsparcie pracowników oraz managerów firmy w zakresie zagadnień kadrowo-płacowych,
    • nadzór i sporządzanie raportów oraz sprawozdań z zakresu zagadnień personalnych i płacowych na potrzeby GUS, ZUS, PFRON, PIT oraz Zarządu firmy,
    • współpraca z instytucjami państwowymi w zakresie spełniania wymagań prawnych.

    Czego byśmy od Ciebie potrzebowali:

    • wykształcenia wyższego,
    • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
    • minimum 2 letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
    • umiejętności ustalania priorytetów oraz organizacji pracy własnej jak i podległych pracowników,
    • znajomości prawa pracy w zakresie kadrowym i płacowym,
    • doświadczenia we wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań w obszarze kadr i płac,
    • znajomości programów kadrowo-płacowych (mile widziana znajomość programu Asseco, Workday, Płatnik),
    • znajomości pakietu MS Office, w szczególności Excel,
    • umiejętności budowania relacji i motywowania zespołu,
    • wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych,
    • samodzielności i proaktywnego podejścia.

    Oferujemy:

    • pracę umożliwiającą realizację własnych pomysłów i rozwiązań,
    • udział w projektach w międzynarodowym środowisku,
    • dostęp do nowoczesnych technologii,
    • zatrudnienie na umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie oraz świadczenia dodatkowe,
    • wydarzenia budujące dobre relacje w zespole.

    Szukaj nas „Jabil Kwidzyn” na Youtube lub na Facebooku

    Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ,
    wpisując w tytule maila: ,,Lider ds. kadr i płac''.

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

    Prosimy o dołączenie do CV jednej z poniższych klauzul:

    (1) „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacji przez Jabil Poland Sp. z o.o. siedzibą w Kwidzynie przy ul. Miłosnej 32 wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego (KRS) pod nr KRS: 0000120478, NIP: 581-17-92-285, REGON: 192753294.”

    (2) „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacji przez Jabil Poland Sp. z o.o. siedzibą w Kwidzynie przy ul. Miłosnej 32 wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego (KRS) pod nr KRS: 0000120478, NIP: 581-17-92-285, REGON: 192753294, w okresie do 3 miesięcy po zakończeniu okresu rekrutacji.”

    Obowiązek informacyjny – kliknij tutaj.