Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Lider ds. Logistyki Studia Fotograficznego

  • Robakowo (pow. poznański), Poznań, wielkopolskie
  • Kierownik
  • 2018-10-30

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jeśli jesteś osobą szukającą wyzwań i nie lubisz się nudzić, masz pomysły i chcesz je wdrażać, jesteś samodzielny, zorganizowany i asertywny, chcesz sprawdzić się w unikalnym projekcie nabywając doświadczenia z kilku branż – możesz kontynuować rozwój zawodowy w dynamicznej firmie, gdzie znajdziesz pozytywną atmosferę i możliwość wywierania realnego wpływu na sposób funkcjonowania organizacji.

    Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Poznań (okolice), Robakowo (pow. poznański)

    Miejsce pracy: Robakowo k/Poznania

    TWOJE OBOWIĄZKI:

    • koordynacja pracy studia fotograficznego przygotowującego zdjęcia produktów naszych Klientów na potrzeby sprzedaży internetowej i kampanii marketingowych
    • regularny kontakt z międzynarodowymi Klientami celem uzgodnienia zakresu i terminów realizacji zleceń
    • opracowywanie planów pracy studia w oparciu o potrzeby Klientów oraz bieżące zasoby
    • kontrola jakości i kompletności fotografowanych produktów, dbałość o ich odpowiednie przechowywanie i pakowanie
    • sporządzanie harmonogramów, raportów i analiz dotyczących realizowanych zleceń
    • zarządzanie podległym zespołem fotografów i pracowników logistyki.

    TWOJE KWALIFIKACJE:

    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom co najmniej B2), umożliwiająca swobodną komunikację
    • umiejętności menedżerskie: minimum roczne doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem ludźmi
    • rozwinięte umiejętności komunikowania się
    • orientacja w zagadnieniach logistycznych
    • umiejętność organizacji pracy i planowania działań
    • zdolność analizowania oraz interpretacji danych biznesowych i statystycznych
    • obsługa zaawansowanych funkcji MS Excel
    • mile widziana: znajomość programu Lightroom / Photoshop oraz zainteresowanie fotografią produktową i techniką.

    OCZEKIWANE CECHY:

    • asertywność
    • umiejętność pracy pod presją i radzenia sobie ze stresem
    • odpowiedzialność
    • orientacja na rezultat
    • dokładność
    • otwartość na zmiany
    • proaktywność w rozwiązywaniu problemów, wdrażaniu usprawnień oraz proponowanie nowych rozwiązań.

    OFERUJEMY:

    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • benefity (opieka medyczna, codzienny darmowy posiłek, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie)

    ZAPEWNIAMY:

    • możliwość zorganizowania całego studia wedle własnego pomysłu
    • niezbędne wsparcie merytoryczne
    • realny udział w zmianach zachodzących w firmie poprzez możliwość tworzenia nowych rozwiązań
    • możliwość rozwoju w dynamicznym środowisku
    • udział w międzynarodowych projektach

    O NAS:

    Jesteśmy szybko rozwijającą się, międzynarodową i nowoczesną firmą logistyczną specjalizującą się w e-commerce oraz zarządzaniu zwrotami. W całej Europie mamy zespół ponad 2500 pracowników w ponad 30 lokalizacjach. Działalność Clipper Logistics rozpoczęła się w 1992 roku w Wielkiej Brytanii, na rynku polskim istniejemy od kwietnia 2017.

    Więcej informacji na stronie: www.clippergroup.pl.

    Zgłoszenia kandydatów przyjmujemy wyłącznie za pośrednictwem naszego systemu rekrutacyjnego, dostępnego na stronie i po naciśnięciu poniższego przycisku:

    1)      Administratorem danych osobowych jest firma Clipper Logostics Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Żernickiej 22, 62-023 Poznań.
    2)      Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanej „RODO”.
    3)      Podstawą prawną przesyłania informacji drogą elektroniczną jest Ustawa z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U z 2017 r., poz. 1219 ze zm.).
    4)      Przetwarzanie Państwa danych osobowych jest niezbędne w celu przeprowadzenia rekrutacji.
    5)      Inspektorem Ochrony Danych w Clipper Logostics Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Żernickiej 22, 62-023 Poznań jest Pan Tomasz Surdyk (kontakt: [email protected]).
    6)      Posiadają Państwo prawo do:
    • dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania kopii danych osobowych podlegających przetwarzaniu;
    • sprostowania swoich nieprawidłowych danych;
    • żądania usunięcia danych (prawo do bycia zapomnianym) w przypadku wystąpienia okoliczności przewidzianych w art. 17 RODO;
    • żądania ograniczenia przetwarzania danych w przypadkach wskazanych w art. 18 RODO;
    • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych w przypadkach  wskazanych
      w art. 21 RODO;
    • przenoszenia dostarczonych danych, przetwarzanych w sposób zautomatyzowany.
    8)      Dane osobowe należące do Państwa nie podlegają profilowaniu.
    9)      Podane dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny, wskazany
    w przepisach prawa.
    10)  Jeżeli uważają Państwo, że podane dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem, można wnieść skargę do organu nadzorczego (UODO, ul. Stawki 2, Warszawa).