Oferta pracy

Lider ds. Operacji Kurierskich

FedEx Express Poland sp. z o.o.O firmie

  • Balińskiego 8, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

FedEx Express Poland sp. z o.o.

Balińskiego 8

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośredni nadzór nad zespołem kurierskim

  • Optymalizacja tras kurierskich

  • Dbanie o odpowiednią jakość i wygląd podległych kurierów

  • Ewidencja floty oraz uniformów kurierskich

  • Kompletowanie dokumentacji dotyczącej kurierów

  • Szkolenia wstępne i uzupełniające kurierów

  • Tworzenie raportów i zestawień

  • Budowa ducha zespołu

  • Realizacja innych prac związanych z koordynacją operacyjną oddziału i prac zleconych przez przełożonego.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie

  • Dobra obsługa komputera oraz pakietu MS Office

  • Doświadczenie na wymienionym stanowisku będzie dodatkowym atutem

  • Zdolności organizacyjne i przywódcze

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Zdolność szybkiego uczenia się, komunikatywność

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i wysoka kultura osobista

  • Zaangażowanie i odpowiedzialność

  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • platforma do nauki języka angielskiego

  • Employee Assistance Program

FedEx Express to największa na świecie firma dostarczająca usługi transportu ekspresowego. Obsługując 220 krajów na całym świecie, posiadamy najbardziej zaawansowaną i niezawodną sieć ekspresowej dystrybucji lotniczej i naziemnej w skali globalnej. Naszą misją jest terminowe dostarczanie paczek do odbiorców. Aby osiągnąć ten cel, nieustannie poszerzamy i ulepszamy naszą doskonale zintegrowaną sieć ekspresową obsługującą wszystkie rodzaje ładunków. Nasza sieć w równym stopniu opiera się na technologii transportowej, komunikacyjnej i informacyjnej, jak i na kwalifikacjach naszych pracowników.

Ponad 425 000 członków naszego zespołu na całym świecie uosabia ambitne wartości, które pozwoliły nam stać się jedną z najbardziej podziwianych i renomowanych firm na świecie. Jednoczy ich zobowiązanie dochowania Purple Promise — aby każdy kontakt klienta z FedEx był wyjątkowy — oraz zaangażowanie w nasz sukces, który polega na łączeniu ludzi oraz możliwości z całego świata. W zamian oferujemy naszym pracownikom bezpieczne, tolerancyjne i satysfakcjonujące środowisko pracy, w którym każdy może rozwijać się i czerpać zadowolenie z pracy.

Przewiń do profilu firmy