Logo Pracuj.pl

Lider ds. projektów IT

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Jawor
    Jawor, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Zarządzanie projektami to Twoja pasja? Dobrze czujesz się w prezentacjach, organizowaniu spotkań, przygotowywaniu zestawień bądź raportów, szkoleniach, budżetowaniu? A przy tym biegle posługujesz się językiem angielskim lub niemieckim? Mamy dla Ciebie ofertę pracy na stanowisku lider ds. projektów IT.

Technologie u pracodawcy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za cele projektu, jego zawartość, terminy i cele kosztowe;
  • zarządzanie operacyjne projektem m.in. komunikacja, realizacja warsztatów, raportowanie statusu, harmonogramowanie i kontrola budżetu;
  • wsparcie kierowników projektów w przygotowaniu i realizacji spotkań, warsztatów i komitetów sterujących;
  • tworzenie prezentacji zarządczych;
  • zarządzanie zapotrzebowaniem i zamówień projektów;
  • dbanie o dokumentację i utrzymanie punktów otwartych, harmonogramów, macierzy ryzyka i planów komunikacji
  • śledzenie zadań i koordynacja plików projektowych z interesariuszami

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie wyższe z zakresu zarządzania technicznego, inżynierii, administracji biznesowej lub podobne
  • doświadczenie w prowadzeniu i kierowaniu złożonymi projektami, wysokie kompetencje w zakresie zarządzania procesami i projektami
  • biegła znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego
  • doświadczenie w pracy w obcych krajach oraz w środowisku międzynarodowym
  • umiejętności analityczne i strategiczne oraz pracy w zespole, orientacja na cel
  • wysoce rozwinięta wiedza z zakresu infrastruktury i systemów IT
  • znajomość metod zarządzania projektami
  • asertywność, elastyczność, umiejętność pracy pod presją czasu, kompetencje do pracy w środowisku wielokulturowym

Pracodawca oferuje

  • zatrudnienie w oparciu o umowę tymczasową
  • elastyczny godziny pracy każdego dnia
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • możliwość rozwoju
  • dodatkowe benefity

Randstad Polska Sp. z o.o.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aktualne oferty pracodawcy
/523/05/2023/BF

Lider ds. projektów IT, Jawor