Lider ds. Projektów Rozwojowych Pracowników

Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • badanie potrzeb szkoleniowych i tworzenie programów rozwojowych w odpowiedzi na zidentyfikowane potrzeby biznesowe,

  • dokonywanie oceny efektywności realizowanych działań szkoleniowo-rozwojowych w oparciu o analizę jakościową i ilościową oraz rekomendowanie uzasadnionych usprawnień oraz ich implementację,

  • przygotowywanie i moderację warsztatów, facylitację spotkań w różnych grupach biznesowych,

  • prowadzenie projektów z obszaru rozwoju pracowników - zarówno wiedzy zawodowej, kierowania zespołem oraz przywództwa,

  • samodzielne przygotowywanie programów i prowadzenie szkoleń zarówno z kompetencji twardych i miękkich oraz szkoleń wdrożeniowych,

  • wybór dostawców zewnętrznych usług szkoleniowo-rozwojowych - od wysłania zapytania ofertowego po zawarcie umowy z kontrahentem,

  • współpracę z zewnętrznymi dostawcami usług szkoleniowych,

  • zarządzanie danymi szkoleniowymi w wewnętrznym systemie HCM Deck,

  • zarządzanie kilkuosobowym zespołem trenerskim.

Nasze wymagania

  • posiadasz doświadczenie w prowadzeniu projektów rozwojowych dla pracowników - od badania potrzeb, przez rekomendację rozwiązań i wdrożenie zaakceptowanych aż po jakościową i ilościową ocenę ich efektywności,

  • masz ugruntowane kompetencje trenera i coacha,

  • wyróżnia Cię umiejętność współpracy z pracownikami na różnych szczeblach w organizacji i odpowiedzialnych za różne obszary biznesowe,

  • posiadasz doświadczenie w zarządzaniu zespołem,

  • potrafisz budować efektywne relacje zawodowe z podmiotami zewnętrznymi dostarczającymi usługi rozwojowo-szkoleniowe,

  • masz doświadczenie w moderowaniu różnego rodzaju spotkań i efektywnego ich prowadzenia,

  • wyróżniają Cię zaangażowanie oraz inicjatywa własna w tworzeniu propozycji rozwiązań na wyzwania biznesowe,

  • znasz aplikacje/platformy LMS i LXP,

  • masz wykształcenie wyższe,

  • posługujesz się językiem angielskim na poziomie B2.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • szeroki pakiet benefitówy: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport, Fundusz Świadczeń Socjalnych, Fundusz Mieszkaniowy, możliwość nauki języków obcych poprzez Platformę eTutor dla Ciebie i Twoich bliskich,

  • akcjonariat pracowniczy, udział w zyskach przedsiębiorstwa oraz premie kwartalne uzależnione od wyników sieci,

  • możliwość udziału w licznych inicjatywach CSR na rzecz społeczności lokalnych poprzez Fundację Leroy Merlin Polska,

  • zniżkę pracowniczą na zakupy w sklepach LMP,

  • możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • Fundusz Świadczeń Socjalnych

Leroy Merlin to sieć sklepów budowlano-dekoracyjnych należąca do ADEO, składającej się z 32 przedsiębiorstw, działających w 14 krajach. Oferujemy materiały budowlane, artykuły do majsterkowania, wystroju wnętrz i ogrodnictwa. Nasza firma to przyjazne miejsce pracy: rozwijamy ludzi, dajemy im samodzielność i możliwość podejmowania decyzji, doceniamy zaangażowanie, dzielimy się wspólnie wypracowanymi zyskami. Od 2016 roku razem kibicujemy Reprezentacji Polski w piłce nożnej.

Przewiń do profilu firmy