Oferta pracy

Lider ds. reklamacji

Green CellO firmie

  • Kalwaryjska 33, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Green Cell

Kalwaryjska 33

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacją pracy Zespołu Reklamacji

  • Tworzeniem i wysyłaniem list RMA do Chińskich dostawców, koordynowanie i weryfikacja postępów ich realizacji

  • Dbaniem o prawidłowe rozliczanie reklamacji, działanie procesów reklamacyjnych i prawidłowy obieg dokumentów.

  • Realizacją dokumentów w systemie BDO

  • Kontaktem z firmami współpracującymi z zespołem Reklamacji

  • Administracją sklepu internetowego na portalu Allegro

  • Pomocą w rozwijaniu Zespołu Reklamacji i planowaniem ulepszeń

  • Zarządzenie przestrzenią na magazynie w strefie reklamacji

Nasze wymagania

  • Wykształcenia min. średniego, preferowane wyższe

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku min. 2 lata

  • Znajomości j. angielskiego min. na poziomie B2

  • Umiejętności biegłej obsługi Amazon, Ebay, Allegro - warunek konieczny

  • Dobrej praktycznej znajomości pakietu Microsoft Office

  • Umiejętności efektywnego zarządzania czasem

  • Otwartości na kontakt z ludźmi i asertywności

To oferujemy

  • umowę o pracę lub B2B - Twój wybór

  • elastyczne godziny pracy oraz możliwość częściowej pracy zdalnej

  • realny wpływ na kształt firmy w perspektywie długoterminowej

  • wysokie tempo pracy, innowacyjne, międzynarodowe projekty

  • wsparcie zespołu pełnego świeżej energii - dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, a done is better than perfect

  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • strefa relaksu

Green Cell

Nasza MISJA to:

Zespół obejmujący prowadzenie na rynku produktów do ładowania i magazynowania energii poprzez dostarczanie Świeżej Energii i niezależności naszym Klientom.

Team that takes the lead in the power storage and charging products by delivering Fresh Energy and independence to our Clients.

Nasza WIZJA to:

Znacząco przyczynić się do rozwoju świata zrównoważonej energii.

To power your sustainable energy world and contribute greatly to circular economy.

Każdego dnia dbamy, żeby Twoje urządzenia mobilne były pełne świeżej energii. Projektujemy elektronikę użytkową kierowani potrzebami klientów. Co druga bateria do laptopa kupiona w Polsce pochodzi od nas. Z naszych produktów korzystają klienci na całym świecie. Jesteśmy liderem na rynku magazynowania energii. W CSG S.A. poprzez nasze marki: Green Cell, Świat Baterii, Battery Empire i RDY, napędzamy rewolucję w elektromobilności.

Do drużyny Kontroli Jakości szukamy zawodnika, który wzmocni nasz zespół w drodze do wygranej!

Przewiń do profilu firmy