Ta oferta pracy jest nieaktualna od 47 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Lider ds. rekrutacji

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2018-07-09

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Firma Amazon poszukuje inteligentnych, zmotywowanych i pracowitych osób na stanowisko High Volume Hiring Leadera– pracownika centrum dystrybucji we Wrocławiu. Dział Rekrutacji odpowiedzialny jest za nabór nowych pracowników, organizowanie oraz uczestnictwo w procesach rekrutacyjnych w naszym FC. Lider Działu Rekrutacji ściśle współpracuje z Działem HR oraz Agencjami Pracy.

    Wrocław

    Kluczowe obowiązki:

    • Współpraca z Agencjami Pracy, koordynowanie procesów rekrutacyjnych;
    • Wsparcie  High Volume Hiring Managera w codziennych obowiązkach: planowanie, organizowanie i nadzorowanie procesów rekrutacyjnych, zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych (zbieranie wniosków, zamawianie cateringu, przekazywanie feedbacku);
    • Dbanie o budowanie wizerunku pracodawcy (udział w targach pracy);
    • Uczestniczenie w spotkaniach z przedstawicielami operacji;
    • Raportowanie i analiza bieżących danych;

    Stawka godzinowa: 21,00 PLN (brutto)

    Wymagane umiejętności:

    • Wykształcenie wyższe;
    • Bardzo dobra  znajomość języka angielskiego;
    • Umiejętność pracy pod presją czasu;
    • Komunikatywność;
    • Dokładność i sumienność przy wykonywaniu powierzonych obowiązków;
    • Umiejętność rozwiązywania problemów i myślenia analitycznego;
    • Doskonałe umiejętności interpersonalne oraz chęć pracy z ludźmi;
    • Umiejętność obsługi komputera i pakietu programów Microsoft Office (w szczególności programu Excel);
    • Mile widziane doświadczenie w Dziale HR;

    Brzmi ciekawie?
    Czekamy na Twoją aplikację!

    Prosimy o dołączenie CV w języku angielskim.

    bottom