Oferta pracy

Lider ds. spedycji międzynarodowej

Colian Logistic Sp z o.o.

  • Kostrzyn

    Kostrzyn, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe zarządzanie i organizacja pracy w obszarze spedycji międzynarodowej,

  • Dbałość o jakość i terminowość realizowanych usług,

  • Koordynacja działań operacyjnych zespołu spedytorów,

  • Wyznaczanie celów i kontrola wyników w poszczególnych obszarach,

  • Efektywna współpraca i negocjacje z dostawcami, podwykonawcami i partnerami,

  • Dbanie o kontakt z dostawcami w celu utrzymania dobrych relacji,

  • Pozyskiwanie nowych klientów i negocjowanie warunków współpracy,

  • Efektywna współpraca i wsparcie z innymi oddziałami i działami w zakresie operacyjnej obsługi,

  • Wdrażanie i kontrola nowych projektów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym w obszarze TSL,

  • Doświadczenie w optymalizowaniu procesów spedycyjnych i transportowych,

  • Umiejętność podejmowania decyzji, pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku pracy,

  • Umiejętność zarządzania czasem i ustalania priorytetów,

  • Znajomość systemu SPEED - mile widziane,

  • Dokładność i sumienność,

  • Entuzjazm i konsekwencja w realizacji celów oraz w poszukiwaniu nowych rozwiązań,

  • Umiejętności analityczne.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie oraz motywacyjny system premiowy,

  • Pracę dynamiczną, pełną wyzwań z możliwością realizowania własnych pomysłów i wizji,

  • Program wdrożeniowy

  • Wsparcie mentorskie managerów i współpracowników,

  • Współpracę z Działem Handlowym oraz Działem Wsparcia Spedycji

  • Niezbędne narzędzia pracy (notebook, telefon komórkowy)

  • Program rekomendacji pracowników

  • Pakiet benefitów (m.in. ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, program emerytalny, dofinansowanie do wypoczynku, dofinansowanie do nauki i kursów, paczki świąteczne)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

Colian Logistic jest polskim operatorem logistycznym należącym do Grupy Colian – lidera w branży spożywczej, do której należą marki: Grześki, Goplana, Solidarność, Jutrzenka, Hellena, Appetita.

Colian Logistic zajmuje się prowadzeniem kompleksowej logistyki dla tych marek oraz klientów zewnętrznych. Jesteśmy firmą skupiającą pracowników o różnych talentach i kompetencjach, którzy z powodzeniem realizują swoje ambicje zawodowe.

Obierz kierunek na rozwój. Poznajmy się!

Przewiń do profilu firmy