Oferta pracy

Lider ds. spedycji międzynarodowej

LOCOTRANSSPED Sp. Z O.O.

  • Baraniaka 88C, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Baraniaka 88C

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe zarządzanie i organizacja pracy w obszarze spedycji międzynarodowej,

  • Monitorowanie zasobów oraz planowanie możliwości załadunkowych,

  • Bieżące monitorowanie procesu transportowego oraz współpraca z zespołem operacyjnym oraz handlowym,

  • Koordynacja działań operacyjnych zespołu spedytorów,

  • Udział w projektach mających na celu rozwój strategii firmy,

  • Aktywny udział w inicjatywach realizowanych w ramach organizacji,

  • Poszukiwanie możliwości rozwoju firmy i nowych obszarów usług,

  • Raportowanie zgodne z obowiązującymi standardami.

Nasze wymagania

  • Wysoko rozwinięte zdolności analitycznych oraz umiejętności generowania skutecznych rozwiązań,

  • Dobra znajomość rynku transportowego oraz logistycznego,

  • Wiedza z zakresu organizacji procesu transportowego,

  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • Umiejętności rozwijania partnerskich relacji z Partnerami oraz Klientami,

  • Chęci podejmowania inicjatywy, ponadprzeciętnego zaangażowania oraz wysokich ambicji przy projekcie, który wymaga dużych umiejętności samodzielnego działania,

  • Dokładności, sumienności i zaangażowania w wykonywaną pracę.

Mile widziane

  • Zainteresowanie transportem intermodalny,

To oferujemy

  • Możliwość udziału w kluczowym projekcie naszej organizacji,

  • Niezbędne narzędzia do pracy,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Możliwość dalszego rozwoju i awansu,

  • System premii miesięcznych, kwartalnych oraz rocznych,

  • Pracę w zgranym zespole i bardzo przyjaznej atmosferze,

  • Atrakcyjny pakiet benefitów: karta Multisport, pakiet Medicover, dodatkowe ubezpieczenie grupowe,

  • Fajne biuro, dobrą kawę i świeże owoce.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Od 10 lat dostarczamy naszym klientom efektywne rozwiązania w zakresie transportu i logistyki, zapewniając rozwiązania dla globalnych łańcuchów dostaw. Zapewniamy codzienny serwis logistyczny dla ponad 7000 kontrahentów w całej Europy. Jeśli nie znasz naszej organizacji, przekonaj się jakie wartości są dla nas najważniejsze i dołącz do naszego zespołu specjalistów.

Przewiń do profilu firmy

W skrócie jak pracujemy?

Nasza firma jest na rynku od 10 lat, specjalizujemy się w transporcie drogowym ale rozwijamy się również w zakresie transportu intermodalnego. To co jest interesujące to, fakt iż staramy się wyjść poza zwyczajne pozyskiwanie klientów a staramy się pokazać korzyści jakie niesie transport intermodalny, przekonując do tego rozwiązania nowych Partnerów. Budujemy nową jakość w Naszej organizacji i pragniemy rozwijać Nasz biznes oraz portfel klientów. Jeśli chcesz budować z Nami nową strategię i dołączyć do Zespołu Liderów wykorzystując swoje know how, to zapraszamy do aplikacji na Naszą ofertę.