Ta oferta pracy jest nieaktualna od 160 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Lider ds. Telesprzedaży Usług dla Biznesu

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 2018-03-15

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Katowice

    Mamy dla Ciebie atrakcyjną i pełną wyzwań pracę w największym Call Center UPC oraz szansę na rozwój kwalifikacji zawodowych i umiejętności

    Zakres zadań:

    • zarządzanie zespołem (m.in. rekrutacja, motywowanie, coaching, dbanie o wysoką jakość prowadzonych rozmów)
    • realizacja celów sprzedażowych zespołu
    • czynny udział we wdrażaniu nowych projektów

    Wymagania:

    • doświadczenie w branży Call Center (infolinia sprzedażowa), mile widziane w zakresie kontaktów z klientem biznesowym
    • sukcesy sprzedażowe oraz gotowość do dalszego ich osiągania
    • doświadczenie w koordynowaniu bądź zarządzaniu pracą konsultantów telefonicznych
    • mile widziane doświadczenie w tworzeniu nowych zespołów
    • dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
    • gotowość podjęcia pracy w systemie zmianowym
    • mile widziane doświadczenie w branży telekomunikacyjnej

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej firmie będącej liderem cyfrowych usług kablowych
    • rozpoznawalną i cenioną markę naszych usług
    • atrakcyjne wynagrodzenie rosnące wraz z poziomem realizacji realnych celów
    • atmosferę pracy sprzyjającą związaniu się z nami na dłużej

    We kindly ask you to include in the Curriculum Vitae the following passage: “I hereby agree for my personal data, included in my job application, to be processed in line with the needs of recruitment, in accordance with the Law on Personal Data Protection of 29 August 1997 (Law Gazette from 2002, No.101, heading 926, as amended).”