Logo Pracuj.pl

Lider ds. WCM

UNILEVER POLSKA PoznańO firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie metodologii i prowadzenie projektów WCM (World Class Manufacturing) z szczególnych uwzględnieniem:
  • programu poprawy efektywności linii produkcyjnych (tzw. Run to Standard)
  • programu redukcji start materiałowych
  • Zarządzanie podległym zespołem inżynierów procesu
  • Identyfikowanie obszarów do doskonalenia oraz nadzór nad wprowadzaniem usprawnień i standardów
  • Wspieranie zespołów operacyjnych w procesie identyfikacji przyczyn problemów i strat oraz w ich rozwiązywaniu zgodnie z metodologią WCM
  • Propagowanie kultury ciągłego doskonalenia w fabryce
  • Rozwijanie kompetencji własnego zespołu oraz pracowników w zakresie metodyki WCM

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z kreowaniem i wdrażaniem narzędzi Lean /TPM/ WCM zdobyte w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • Min. 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Doświadczenie w prowadzeniu grup projektowych
  • Swobodna komunikacja w języku angielskim
  • Szeroka wiedza z zakresu narzędzi optymalizacji produkcji i ciągłego doskonalenia
  • Nastawienie na poszukiwanie usprawnień
  • Energia i pasja w działaniu
  • Zdolności analityczne

To oferujemy

  • umowę o pracę w rozpoznawalnej firmie FMCG w standardzie World Class Manufacturing,
  • udział w projektach i wymianę doświadczeń z ekspertami w Polsce i całej Europie,
  • konkurencyjne warunki zatrudnienia z nagrodą roczną uzależnioną od wyników pracy,
  • bogaty pakiet pracowniczy - Pracowniczy Program Emerytalny, prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie zdrowotne, karta sportowa MultiSport, dofinansowanie do wypoczynku dla pracowników i ich dzieci, tańsze zakupy w sklepiku zakładowym, benefity świąteczne itp.,
  • możliwość częściowej pracy w systemie hybrydowym,
  • pracę, o wysokich standardach bezpieczeństwa i jakości, która ma znaczenie dla nas i miliona konsumentów na całym świecie.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • opieka stomatologiczna
  • program emerytalny
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne

Lider ds. WCM, Poznań