Oferta pracy

Lider ds. Zakupów

MyBenefit Sp. z o.o. O firmie

  • Wrocław, Polska
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

MyBenefit Sp. z o.o.

Wrocław

Wrocław

MYBENEFIT

Twórca najpopularniejszej kafeterii benefitów w Polsce poszukuje:

LIDERA DS. ZAKUPÓWNumer ref.: DZIAŁ ADMINISTRACJI

ZADANIA NA TYM STANOWISKU:

  • opracowanie i realizacja strategii zakupowej MyBenefit
  • negocjowanie warunków handlowych z dostawcami
  • opracowywanie i wdrażanie skutecznych procesów i procedur związanych z procesem zakupu
  • prowadzenie współpracy z dostawcami produktów i usług
  • poszerzanie kontaktów handlowych oraz negocjowanie korzystnych warunków współpracy z kontrahentami
  • zarządzanie umowami z dostawcami i stały monitoring realizacji kontraktów
  • ocena i analiza dostawców, kosztów i czasu realizacji zakupów
  • prowadzenie dokumentacji zgodnie z procedurami obowiązującymi w firmie
  • przygotowywanie projektów umów
  • zarządzanie niewielkim zespołem i organizacja jego pracy

JEŻELI PODOBA CI SIĘ W MYBENEFIT I CZUJESZ, ŻE SPEŁNIASZ NASZE OCZEKIWANIA:

  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • znajomość procesu zakupowego
  • znajomość i doświadczenie we wdrażaniu narzędzi w Dziale Zakupów
  • doświadczenie w optymalizacji procesów zakupowych
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • umiejętności negocjacyjne, samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • umiejętność budowania długotrwałych relacji biznesowych
  • umiejętność ustalania priorytetów

… TO MYBENEFIT PASUJE DO CIEBIE!

CZEKAJĄ NA CIEBIE:

  • karta BenefitLunch
  • darmowa karta MultiSport oraz możliwość zakupu karty dla Twoich najbliższych
  • prywatna opieka medyczna
  • codzienne dofinansowania do śniadań
  • dostęp do kafeterii MyBenefit
  • elastyczne godziny pracy
  • biuro w centrum Wrocławia

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranym kandydatami.

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: „RODO”), MyBenefit informuje, że:
  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest MyBenefit Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Powstańców Śląskich 28/30, 53-333 Wrocław (dalej jako: „MyBenefit”).
  2. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych nadzorującego prawidłowość przetwarzania danych osobowych, z którym można skontaktować się za pośrednictwem adresu e-mail: [email protected]
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu: przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji, na podstawie art. 221 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy (t.j.: Dz. U. z 2018 r., poz. 917; dalej: „Kodeks pracy”) oraz Pani/Pana zgody na przetwarzanie innych niż wskazane w przepisie Kodeksu pracy danych osobowych.
  4. Podanie danych w zakresie wynikającym z Kodeksu pracy jest obowiązkowe, pozostałe dane przetwarzamy na podstawie Pani/Pana zgody na przetwarzanie. Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, ale może oznaczać brak możliwości dalszego uczestniczenia w rekrutacji.
  5. Odbiorcą Pani/Pana danych będą upoważnieni pracownicy MyBenefit. Odbiorcą może być także podmiot przetwarzający dane na zlecenie MyBenefit, w drodze umowy zawartej na piśmie (np. firma IT).
  6. Pani/Pana dane przetwarzane i przechowywane będą przez okres: 6 miesięcy od rozstrzygnięcia procesu rekrutacji lub do czasu wycofania przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych.
  7. Przysługuje Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.
  8. Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Prosimy o zamieszczenie w CV następującej Klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MyBenefit Sp. z o.o. , z siedzibą przy ul. Powstańców Śląskich 28/30, 53-333 Wrocław w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy