Oferta pracy

Lider ds. zarządzania obiektami

Soltex sp. z o.o. sp. kO firmie

  • Kopanina 34, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Soltex sp. z o.o. sp. k

Kopanina 34

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • nadzór techniczny nad 3 obiektami biurowymi w Poznaniu oraz zespołem pracowników (Technicy, Konserwatorzy, Podwykonawcy)

  • optymalizacja kosztów utrzymania nieruchomości (media) i kosztów materiałów eksploatacyjnych, przeglądów, usług firm zewnętrznych

  • weryfikacja harmonogramów przeglądów nieruchomości, terminów, jakości prac firm serwisowych

  • prowadzenie dokumentacji wewnętrznej m.in., Protokołów z interwencji, Protokołów z inspekcji, Protokołów z obchodu nieruchomości, Protokołów zgłoszeń usterek gwarancyjnych, Rejestru zgłoszeń usterek gwarancyjnych, pogwarancyjnych

  • regularna współpraca z Dyrektorem Technicznym, Zarządcą Nieruchomości, Gwarantem, Najemcami

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w obiektach biurowych

  • umiejętność efektywnej organizacji czasu i pracy, samodzielność, odpowiedzialność

  • umiejętność pracy w grupie i zarządzania zespołem

  • umiejętność podejmowania i egzekwowania trudnych decyzji

  • uprawnienia sep oraz ogólnobudowlane

  • czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilne i długofalowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • możliwości rozwoju i budowania zespołu w rozwijającej się firmie posiadającej kilka biurowców

  • pakiet benefitów (karta sportowa, pakiet prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie grupowe, darmowy wypoczynek w Holiday Park & Resort)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników