Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Lider (Dyrektor Zarządzający)

Bracia Pietrzak S.C. Robert Pietrzak, Mariusz Pietrzak

  • Pszczyńska 192, Gliwice
    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor

Pszczyńska 192

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za zwiększanie przychodów

  • utrzymywanie jakości oraz jej stałe podnoszenie

  • dbanie o satysfakcję i zadowolenie Klienta

  • reprezentacja firmy

Nasze wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie na stanowisku Dyrektora Zarządzającego, mile widziane doświadczenie o podobnym profilu

  • wysokie umiejętności analityczne

  • umiejętność strategicznego myślenia

  • umiejętność pracy w zespole

  • umiejętności przywódcze

  • umiejętność radzenia sobie ze stresem

  • dobra organizacja pracy własnej

  • umiejętność budowania dobrych relacji z ludźmi

  • doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

  • znajomość języka angielskiego B1 w mowie i piśmie

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie i bezpieczeństwo

  • zdobywanie doświadczenia

  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do uzyskiwanych wyników pracy

  • wyzwania zawodowe na światowym poziomie

  • uczestnictwo w dużych, globalnych i nowatorskich projektach

  • liczne benefity

  • ciekawą pracę w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się spółek w branży automotive

  • pracę przy niezwykłych samochodach

  • rozwój i realizację projektów o globalnym zasięgu

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B

  • wyjątkową atmosferę i zgrany zespół

  • samodzielność i decyzyjność w powierzonym obszarze

  • możliwość realnego wpływu na produkt finalny

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • darmowe wejście do kina CinemaCity bez ograniczeń

  • inicjatywy dobroczynne

Poszukujemy trzech ambitnych, kreatywnych Liderów, do zarządzania i rozwoju następujących Marek:

- BRACIA PIETRZAK

- RICHTER MOTORS

- START-UP - Sprzedaż pojazdów 3-kołowych na rynek Europa / Świat. (Sprowadzanie, sprzedaż, serwis, części)