Ta oferta pracy jest nieaktualna od 274 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Lider Działu IT

  • pomorskie
  • Kierownik
  • 16.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Spring Professional to lider profesjonalnych rekrutacji. Specjalizujemy się w procesach związanych z doborem specjalistów, kierowników oraz kadry menedżerskiej średniego i wyższego szczebla w obszarach Engineering, Finance, Sales & Marketing, Property & Construction, Supply Chain & Logistics, Lifescience. Jesteśmy częścią grupy Adecco – wiodącego w świecie dostawcy rozwiązań HR, działającego w ponad 60 krajach i zatrudniającego ponad 31 tysięcy pracowników. Obecność Spring w największych miastach świata zapewnia naszym klientom szeroki zasięg krajowy i międzynarodowy. Działamy w 16 krajach, zatrudniamy ponad 723 konsultantów i stale się rozwijamy. Tylko w 2015 r. Spring Professional przeprowadził rekrutację 36 tysięcy osób na stanowiska w grupie średniej i wyższej kadry kierowniczej na całym świecie.

    PGD/10/ITTL

    Opis stanowiska:

    • zarządzanie kilkuosobowym zespołem IT
    • utrzymanie i rozwój infrastruktury IT
    • nadzór nad bezpieczeństwem przechowywania i przepływu informacji
    • zabezpieczanie sieci i systemów oraz ich nadzór
    • nadzór nad sprzętem IT oraz infrastrukturą sieciową
    • wsparcie administracyjne w obszarze IT dla pracowników firmy
    • zarzadzanie środowiskiem serwerowym
    • administrowanie systemem ERP

    Bądź na TAK, jeśli posiadasz:

    • wykształcenie wyższe, informatyczne lub pokrewne
    • doświadczenie w zarządzaniu zespołem IT
    • rozwinięte zdolności interpersonalne
    • umiejętność organizacji pracy
    • doświadczenie w pracy z systemami Windows i Linux
    • doświadczenie w administrowaniu środowiskiem Active Directory
    • znajomość systemów ERP (np. SAP)
    • wiedzę z zakresu zarządzania siecią (LAN, WAN, WLAN) oraz systemów zabezpieczeń
    • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym codzienną komunikację

    Oferujemy:

    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • szeroki pakiet benefitów (prywatną opiekę medyczną, kartę multisport, ubezpieczenie
    • dofinansowanie m.in. do szkoleń, kursy językowe)
    • częste akcje eventowe w biurze
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.