Logo Pracuj.pl

Lider działu Księgowości (m/k)

Michael PageO firmie

  • Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Rekrutujemy dla

Naszym klientem jest firma oferująca usługi outsourcingowe z zakresu księgowości oraz prawa podatkowego.

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie dokumentów źródłowych Klientów;
  • Przygotowywanie deklaracji VAT i CIT/PIT;
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych (w tym RZiS oraz bilansów);
  • Sporządzanie sprawozdań do NBP i GUS;
  • Wsparcie merytoryczne młodszych członków zespołu;
  • Udzielanie porad i doradzanie klientom spółki w zakresie obsługi finansowo-księgowej.

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie kierunkowe;
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku księgowego lub samodzielnego księgowego;
  • Doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym będzie dodatkowym atutem;
  • Umiejętność samodzielnego prowadzenia ksiąg rachunkowych;
  • Dobra znajomość języka angielskiego będzie mile widziana;
  • Znajomość programu SAP będzie mile widziana;
  • Wysokie zdolności interpersonalne;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i zaangażowanie.

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w przyjemnej atmosferze oraz dynamicznym zespole;
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje;
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego;
  • ZFŚS (bony świąteczne, dofinansowania do wczasów);
  • Benefity (Medicover, Multisport, MyBenefit);
  • Owoce dla pracowników, imprezy integracyjne.

Aktualne oferty pracodawcy
JN -032023-5977659

Lider działu Księgowości (m/k), Katowice