Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Lider Działu Legalizacji Pobytu i Pracy Cudzoziemców - Dział Prawa Imigracyjnego

Graś i Wspólnicy Sp. k.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Bieniewicka 26

Żoliborz

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja i zarządzanie pracą zespołu prawa imigracyjnego,

  • prowadzenie postępowań administracyjnych związanych z legalnym pobytem i pracą cudzoziemców,

  • przygotowywanie opinii prawnych z zakresu prawa imigracyjnego,

  • bieżące doradztwo prawne z zakresu prawa imigracyjnego,

  • spotkania z klientami,

  • przeprowadzenie audytów związanych z legalnym zatrudnieniem cudzoziemców.

Nasze wymagania

  • tytuł adwokata/radcy prawnego

  • znajomość prawa imigracyjnego,

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,

  • wysoka kultura osobista zdolność do podejmowania samodzielnych decyzji oraz działania pod presją czasu,

  • dyspozycyjność 5 dni w tygodniu,

  • język angielski na poziomie komunikatywnym.

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego i poszerzenia swoich kwalifikacji,

  • dużą samodzielność w działaniu,

  • możliwość współpracy w ramach własnej działalności gospodarczej/ umowy o pracę,

  • świetna lokalizacja pracy – w pobliżu stacji metra Marymont.