Logo Pracuj.pl

Lider Działu Produkcji

"MIKOMAX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością" Sp. k.O firmie

  • Łódź, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

"MIKOMAX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością" Sp. k.

Dostawcza 4

Łódź

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad pracą i odpowiedzialność za dział produkcji, w tym: delegowanie zadań dla pracowników, bieżąca kontrola i egzekwowanie wykonywanej pracy, udział w premiowaniu,
  • zaangażowanie w całościowy proces produkcyjny,
  • inicjatywa w działaniach mogących poprawić efektywność produkcji oraz skuteczne egzekwowanie przestrzegania zasad BHP,
  • opieka nad powierzonym mieniem w dziale, bieżąca kontrola prawidłowego wykorzystania maszyn i powierzonego sprzętu oraz ciągła optymalizacja procesów,
  • kontrola oraz potwierdzenie wyrobu gotowego,
  • prowadzenie dokumentacji systemowej na potrzeby bieżącej produkcji i czasu pracy podległych pracowników.

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość dokumentacji technicznej,
  • teoretyczna i praktyczna znajomości metod produkcji mebli,
  • doświadczenie w pracy na stanowisku brygadzisty lub mistrza warsztatu mechanicznego,
  • fachowe wsparcie pracowników podczas wykonywania zadań produkcyjnych,
  • duża samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji,
  • wykształcenia min. średnie techniczne,
  • znajomość nowoczesnych technik obróbki CNC, stanowisk zrobotyzowanych.

To oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie (zobacz, gdzie możesz pracować: https://www.youtube.com/watch?v=tNgBjW5fyy8),
  • Stabilne zatrudnienie w innowacyjnej firmie, z wyjątkowymi rozwiązaniami (zobacz nasze produkty: https://www.youtube.com/watch?v=1sBnwR55RRI, https://youtu.be/vIBZwXG5gxU),
  • Przyjazną atmosferę pracy wśród ludzi których łączy wspólna pasja,
  • Pogłębianie zainteresowań oraz rozwój zawodowy dostosowany do potrzeb i kompetencji pracownika.

Warto być z nami, bo:

Mikomax Smart Office to polska, międzynarodowa firma, która tworzy miejsca do pracy dopasowane do zmieniającego się świata. Ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań ułatwiających pracę i funkcjonowanie firm jest naszą pasją. Już 30 lat dostarczamy klientom w Polsce, jak i zagranicą rozwiązania, które są funkcjonalne i dobrze przemyślane. Wiemy, że w dzisiejszych dynamicznych czasach, tylko elastyczne rozwiązania mogą odpowiedzieć na potrzeby ciągle zmieniających się firm i pracowników. Mamy własny zakład produkcyjny w Łodzi, gdzie mieści się nasza centrala. Posiadamy szeroką i doświadczoną sieć sprzedaży w Polsce, w Europie i w Stanach Zjednoczonych. Realizujemy projekty dla różnej wielkości firm oraz branż.

Jesteśmy autorami innowacyjnej marki Hushoffice, która tworzy akustyczne kabiny do spotkań i pracy. Dzięki nim przez wiele godzin pracy biurowej nie jesteś skazany na biurko. Możesz skorzystać z hushWork, usiąść wygodnie, włączyć muzykę i pracować tak jak lubisz. Rozmowa telefoniczna? Zamykasz się w hushPhone i zyskujesz swobodę. Gdy potrzebujesz odpoczynku, możesz położyć się na wygodnej kanapie w hushMeet.L i naładować swoje baterie. Poznaj też JustBooth! Nasza praca to nasza pasja. Pracujemy tak, jak lubimy najbardziej.

Lider Działu Produkcji, Dostawcza 4, Łódź