Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Lider Działu Produkcyjnego

ATI ZKM Forging Sp. z o.o.O firmie

  • Stalowa Wola

    Stalowa Wola, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie i nadzorowanie prac zespołu

  • Nadzór nad jakością oraz terminowością zadań

  • Rozwiązywanie problemów technicznych i produkcyjnych

  • Terminowa realizacja planów produkcyjnych

  • Rozdzielanie i planowanie pracy na poszczególnych stanowiskach

  • Osiąganie założonych KPI

  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP przez pracowników

  • Zarządzanie zasobami ludzkimi działu obróbki maszynowej;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne ( preferowane: Mechanika i Budowa Maszyn, Lotnictwo);

  • Min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w branży produkcyjnej (preferowana obróbka skrawaniem);

  • Znajomości nowoczesnych metod i trendów w zakresie zarządzania procesami produkcyjnymi;

  • Dobra znajomość rysunku technicznego;

  • Znajomość programów klasy ERP (SAP,Syteline);

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;

  • Doświadczenie w zarządzaniu podległym zespołem – dodatkowy atut;

  • Znajomość pakietu MS Office ( w szczególności Excel)

  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu

  • Zdolności organizacyjne, zdyscyplinowanie, zorientowanie na osiąganie celów

Mile widziane

  • Znajomość metodologii zarządzania projektowego

  • Znajomość narzędzi FMEA, 8D

To oferujemy

  • Pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

ATI ZKM Forging Sp. z o.o.

ATI ZKM Forging Sp. z o. o. z siedzibą w Stalowej Woli jest wiodącym producentem odkuwek matrycowych dla lotnictwa, motoryzacji, górnictwa, przemysłu paliwowego, kolei itp. Od roku 2011 funkcjonuje w strukturach amerykańskiej korporacji ATI (Allegheny Technologies INC). Aby dostarczać produkty najwyższej jakości, firma rozwija zaawansowane technologie oraz spełnia wymagania jakościowe odpowiadające światowym standardom.

Przewiń do profilu firmy