Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Lider Działu Produkcyjnego (Team Leader)

SEKONIX POLAND sp. z o.o.O firmie

SEKONIX POLAND sp. z o.o.

aleja Jana Pawła II 71

Żory

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem pracowników: kontrolowanie jakości ich pracy, motywowanie, ocenianie oraz ich szkolenie.

  • Dążenie do minimalizacji kosztów produkcyjnych

  • Analiza i doskonalenie problemów procesowych

  • Udział w cyklicznych spotkaniach podsumowujących wyniki produkcyjne

  • Tworzenie raportów dotyczących wyników produkcji

  • Aktualizacja standardów pracy oraz instrukcji dla pracowników

  • Reagowanie na bieżące potrzeby kadrowe, produkcyjne, magazynowe

  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem produkcji

  • Zwiększanie poziomu efektywności i jakości pracy

Nasze wymagania

  • Minimum średnie: elektronik / informatyk / automatyk

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (minimum 1 rok)

  • Znajomość obsługi komputera w szczególności MS OFFICE; znajomość MS Excel na poziomie średniozaawansowanym

  • Język angielski – poziom min. B2

  • Doświadczenie w zarzadzaniu niewielkim zespołem produkcyjnym

  • Podstawowa znajomość prawa pracy

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Umowa o pracę na pełen etat

  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Możliwość rozwoju osobistego

  • Ciekawe szkolenia rozwojowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

Firma Sekonix – branża produkcyjna, sektor automotive, produkcja lamp samochodowych dla marek samochodów: Hyundai oraz Kia.

Obecnie poszukujemy Lidera działu produkcyjnego SMT

Skrót SMT to montaż powierzchniowy (ang. Surface Mount Technology) – sposób montowania podzespołów elektronicznych na płytce obwodu drukowanego. Montaż powierzchniowy przeprowadzany jest automatycznie poprzez specjalne najnowocześniejsze japońskie linie produkcyjne marki Panasonic.

Jeśli chcesz uczestniczyć w nowoczesnej produkcji płytek PCB do układów oświetlenia samochodowego, zapraszamy do aplikowania.

Przewiń do profilu firmy