Oferta pracy

Lider Działu Technicznego

Polish Assembly Centre Sp. z o.o.O firmie

  • Wiosenna 10, Śrem
    Śrem, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Polish Assembly Centre Sp. z o.o.

Wiosenna 10

Śrem

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie wysokiego poziomu sprawności i efektywności technologicznej obszaru produkcji i zakładu

  • Zarządzanie podległym zespołem poprzez delegowanie odpowiedzialności i zadań dla członków grupy

  • Współpraca z działami produkcyjnymi w zakresie rozwiązywania problemów związanych z procesami produkcyjnymi

  • Udział w projektach inwestycyjnych i optymalizacyjnych

  • Tworzenie oraz nadzór nad realizacją planów w zakresie konserwacji maszyn, urządzeń, instalacji i obiektu budowlanego

  • Prowadzenie analizy przyczyn i skutków awarii oraz wdrażanie działań zapobiegających awariom i przestojom z nich wynikających

  • Nadzór na dokumentacją napraw, prowadzenie rejestracji napraw maszyn i urządzeń

  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie z dostaw usług, maszyn, części zamiennych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe wyższe techniczne

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

  • Znajomość metodologii TPM i 5S

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i pneumatycznych

  • Aktualne uprawnienia SEP

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

  • Umiejętności analityczne oraz planowania

  • Zaangażowanie, dobrą organizację pracy, rzetelność, terminowość

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku

  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, multisport

  • Pracę w przyjaznej atmosferze, w zmotywowanym zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

Polish Assembly Centre Sp. z o.o. - część B&C International należącej do amerykańskiej grupy SPRINGS Window Fashions z siedzibą w Middleton, Wisconsin - jest firmą produkcyjną zajmującą się produkcją dekoracji okiennych. Specjalizujemy się w produkcji hurtowej rolet okiennych w wymiarach standardowych oraz w produkcji rolet ’made to measure’ charakteryzującej się wysoką jakością wykonania. Nasi klienci są w całej Europie.

Przewiń do profilu firmy