Oferta pracy

Lider Działu Utrzymania Ruchu

Unilever Polska Sp. z o.o.O firmie

Unilever Polska Sp. z o.o.

Kołodziejska 2

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Sprawowanie stałego nadzoru nad prawidłową i bezpieczną eksploatacją maszyn i urządzeń technicznych (Machinery Safety)

  • Tworzenie wraz z zespołem harmonogramów przeglądów, remontów i prewencyjnych prac serwisowych maszyn i urządzeń

  • Organizowanie i nadzorowanie napraw i remontów oraz aktywny udział w rozwiązywaniu problemów technicznych

  • Ocena skuteczności przeprowadzonych konserwacji i remontów maszyn, analiza przyczyn pojawiąjących się awarii i usterek

  • Kreowanie i realizacja wraz z zespołem projektów udoskonalających (kaizeny)

  • Udział oraz organizacja uruchomień nowych maszyn i urządzeń

  • Opracowywanie budżetu kosztowego remontów i napraw, nadzór nad jego realizacją

  • Kontakt oraz współpraca z firmami zewnętrznymi, kontrola wykonania pracy serwisu

  • Nadzór i kontrola zakupu części zamiennych i potrzebnych materiałów

  • Dążenie do optymalizacji kosztów zamówień, poszukiwanie rozwiązań zmniejszających koszty w zakresie utrzymania ruchu, planowanie inwestycji w zakupach technicznych

  • Nadzorowanie dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń

  • Zarządzanie procesem opracowywania procedur, instrukcji, standardów oraz nadzór nad ich przestrzeganiem

  • Tworzenie standardów pracy i rozwoju Działu Utrzymania Ruchu

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu

  • Kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu pracownikami

  • Wykształcenie techniczne, preferowane kierunki: automatyka i robotyka, mechanika, mechatronika, budowa maszyn

  • Dobra organizacja czasu pracy, umiejętność podejmowania decyzji, zarządzania zespołem i efektywnej komunikacji

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

To oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia na umowę o pracę w dużej międzynarodowej firmie

  • Praca w nowoczesnym parku maszynowym z użyciem innowacyjnych technologii pakowania herbaty

  • Ciekawą, dającą satysfakcję pracę, w firmie zapewniającej bezpieczne środowisko pracy

  • Regularne wynagrodzenie zasadnicze + premię kwartalną

  • Program wdrożenia do pracy i rozpisana ścieżka rozwoju

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony towarowe

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • pikniki rodzinne

Etapy rekrutacji
1

analiza CV

2

rozmowa rekrutacyjna

3

spotkanie rekrutacyjne