Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Lider działu utrzymania ruchu

Borga Sp. z o.o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • organizacja pracy w dziale utrzymania ruchu oraz koordynacja prac podległego zespołu

  • nadzór nad prawidłową pracą maszyn i urządzeń w zakładzie

  • nadzór nad realizacją planu napraw i remontów

  • wykonywanie bieżących napraw i prac konserwujących

  • współpraca z pozostałymi działami w firmie, dostawcami oraz podwykonawcami

  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji technicznej

Nasze wymagania

  • doświadczenie w dziale utrzymania ruchu i w kierowaniu zespołem

  • wiedza z zakresu budowy oraz zasad obsługi maszyn i urządzeń

  • znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację

  • znajomość pakietu MS Office

  • samodzielność i umiejętność organizacji pracy

  • umiejętność planowania działań i rozwiązywania problemów

  • mile widziana uprawnienia: SEP do 1kV, Dozór (D), Wózki widłowe II WJO , Wózki widłowe konserwacja WJ , Suwnice IIS , Podesty ruchome IP , Żurawie stacjonarne II ż

To oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • system premiowy

  • benefity: Multi Sport, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna możliwość

  • pozytywną atmosferę w zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Borga jest dynamicznie rozwijającą się firmą produkcyjno – budowlaną. Działamy na rynku konstrukcji stalowych od 45 lat. W Polsce jesteśmy od 25 lat i z powodzeniem rozwijamy się. Produkujemy komponenty budowlane i hale stalowe.

Przewiń do profilu firmy