Oferta pracy

Lider Grupy - Lider Obszaru

Grupa Progres

  • Gądki (pow. poznański)

    Gądki (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Lider Grupy / Lider Obszaru

Twój zakres obowiązków

  • Motywowanie i inspirowanie zespołu do działania;

  • Rozwijanie potencjału pracowników;

  • Planowanie i organizowanie pracy własnej oraz zespołu;

  • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania procesów magazynowych;

  • Koordynowanie prawidłowego funkcjonowania działu;

  • Praca ze wskaźnikami (np. KPI).

Wymagania pracodawcy

  • Min. 1 rok doświadczenia w zarządzaniu zespołem;

  • Dyspozycyjność;

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym oraz w wybrane weekendy;

  • Wykształcenie min. średnie;

  • Podstawowa znajomość obsługi komputera oraz Excel’a;

  • Umiejętność delegowania zadań i dzielenia się obowiązkami;

  • Umiejetność podejmowania szybkich, samodzielnych decyzji.

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie bezpośrednio u naszego Klienta;

  • Umowę o pracę;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Możliwość zdobycia doświadczenie w firmie o silnej pozycji na rynku;

  • Szansę rozwoju w ramach struktur lokalnych oraz globalnych;

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szereg szkoleń;

  • Pracę w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do niedzieli.

Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego.

Znajdujemy się w pierwszej dziesiątce polskiego rynku Agencji Pracy Tymczasowe (cert. 5088), jesteśmy współzałożycielami oraz członkami Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia. Na swoim koncie posiadamy ponad 800 kontraktów podpisanych na terenie całego kraju, dzięki 16 sprawnie funkcjonującym oddziałom.

Przewiń do profilu firmy