Oferta pracy

Lider Grupy Produkcyjnej

BorgWarnerO firmie

  • Stefana Batorego 8, Błonie
    Błonie, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

BorgWarner

Stefana Batorego 8

Błonie

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem (m.in. alokacja pracowników do odpowiednich stanowisk pracy, rozwój kompetencji pracowników, rozwiązywanie problemów)

  • Przestrzeganie oraz egzekwowanie od swojego zespołu przestrzegania przepisów BHP, PPOŻ, instrukcji i standardów firmy,

  • Monitoring wskaźników wydajnościowych, realizacja celów,

  • Stały monitoring ilości produkcyjnych dla wyznaczonego obszaru produkcji,

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku lidera w firmie produkcyjnej,

  • Znajomość zasad Lean Manufacturing,

  • Zdolności przywódcze, umiejętność rozwiązywania problemów, analityczne myślenie,

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

  • Dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Umowa o pracę,

  • Pełne przygotowanie i szkolenie na stanowisku pracy,

  • Darmowy transport do/z pracy (Sochaczew, Żyrardów, Błonie),

  • Prywatna opieka medyczna dla pracownika i jego rodziny,

  • Benefity: karta Multisport, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia NNW oraz ubezpieczenie NNW dzieci,

  • Rozwój zawodowy oraz możliwość awansu.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne