Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Lider Grupy w centrum logistycznym

  • Grodzisk Mazowiecki, Sochaczew, Warszawa, Żyrardów, mazowieckie
  • Kierownik
  • 10.04.2019
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    opis
    Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki, Sochaczew, Warszawa, Żyrardów
    Wreszcie praca z charakterem!

    Szukamy osoby samodzielnej i energicznej do centrum logistycznego. To praca w bardzo znanej międzynarodowej firmie z branży odzieżowej. Zatrudnia ponad 170 tys. osób na całym świecie i stale się rozwija. Firma zapewnia znakomite warunki dla zdecydowanych i ambitnych.

    Grajmy w otwarte karty.

    Odnajdujesz się w pracy z charakterem? Sprawdź 8 punktów:

    • Planujesz i organizujesz pracę własną i zespołu od 5 do 25 osób
    • Decyzje podejmujesz szybko i samodzielnie
    • Delegujesz zadania i dzielisz się obowiązkami
    • Pozytywnie motywujesz i inspirujesz pracowników
    • Szkolisz i rozwijasz potencjał pracowników
    • Działasz skutecznie w dynamicznym środowisku pracy
    • Koordynujesz funkcjonowanie działu
    • Dbasz o wysoką jakość obsługi klienta

    Oczekujemy jeszcze więcej:

    • Co najmniej dwa lata doświadczenia zawodowego, górnego pułapu nie ma
    • Min. rok doświadczenia w zarządzaniu zespołem, niezależnie od branży
    • Gotowości do pracy w systemie zmianowym i w weekendy

    Dbamy o swoich ludzi. Co otrzymasz?

    • Konkretną pensję podstawową – to będzie naprawdę pozytywne zaskoczenie
    • Zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
    • Premię frekwencyjną
    • Satysfakcję z pełnej wyzwań pracy w ambitnym zespole
    • Szkolenie wprowadzające do roli Lidera
    • Rozbudowane możliwości zdobywania nowej wiedzy
    • Niepowtarzalną okazję doskonalenia umiejętności w renomowanej firmie

    Zapewniamy jeszcze więcej:

    • Ubezpieczenie zdrowotne i prywatną opiekę medyczną
    • Pakiet sportowo-rekreacyjny
    • 25% – taką zniżkę na markowe produkty zyskasz na stałe
    • Dodatkowo, dofinansowanie do obiadów w naszej stołówce
    • Pracę w nowoczesnych obiektach.
    • Adres centrum logistycznego – Chlebnia, ul. Logistyczna
    • Od początku marca masz bezpłatny transport do miejsca pracy i z powrotem.

    Transport z trzech kierunków:

    • Skierniewice przez Żyrardów
    • Łowicz przez Sochaczew
    • Płońsk

    Rekrutację prowadzi Fenix Poland

    Interesujesz nas jako człowiek. Porozmawiajmy o Twoich oczekiwaniach i możliwościach, jakie oferuje stanowisko Group Leader. Odezwij się do nas i kieruj zespołem!

    Rekrutacja prowadzona jest dla jednego z naszych klientów, który oferuje powyższe warunki zatrudnienia bezpośrednio w swoich strukturach od pierwszego dnia pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikowania