Lider Jakości Dostawców (Supplier Quality Leader)

FaureciaO firmie

Rekrutacja zdalna

Faurecia

Spółdzielcza 4

Grójec

Faurecia jest globalnym liderem branży motoryzacyjnej. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji elementów wyposażenia samochodowego w trzech kluczowych dziedzinach: fotelach samochodowych, technologiach kontroli emisji spalin oraz wnętrzach samochodowych. Działamy w 37 krajach tworząc ponad 122 tysiące miejsc pracy w 300 zakładach produkcyjnych i 35 ośrodkach badawczo-rozwojowych na świecie.

W Polsce Faurecia jest obecna od 1997 roku. W 10 zakładach produkcyjnych (Grójec, Jelcz Laskowice, Gorzów Wielkopolski, Legnica i Wałbrzych) oraz centrum R&D, zatrudniamy dziś już blisko 9000 pracowników.

Nowe trendy oraz oczekiwania użytkowników samochodów zmieniają dzisiejszą branżę motoryzacyjną. Wychodząc naprzeciw wyzwaniom technologicznego jutra staramy się tworzyć inteligentne rozwiązania w zakresie nowoczesnej mobilności, komfortu oraz bezpieczeństwa jazdy.

Take a seat, drive with us!
  • Czy chciałbyś rozwijać się w międzynarodowej firmie?
  • Czy motywują Cię ambitne projekty?
  • Czy praca z doświadczonymi inżynierami brzmi zachęcająco?
Jeśli odpowiedź brzmi „TAK” musisz koniecznie przesłać nam swoją aplikację, ponieważ najprawdopodobniej szukamy właśnie Ciebie!

Dołącz do zespołu Faurecia Automotive Seating Polska S.A. w Grójcu jako

Zadania Lidera Jakości Dostawców

  • Zarządzanie pracą zespołu SQA- Inżynierowie SQA i Incoming Inspection
  • Reprezentacja Firmy w kontaktach z Dostawcami
  • Członek zespołu Plant Quality Leadership - współtworzenie strategii Działu Jakości
  • Zatwierdzanie, kaskadowanie i raportowanie wskaźników jakościowych i KPI Dostawców
  • Monitorowanie i redukcja kosztów jakości w podległym obszarze
  • Zatwierdzanie PPAP części kupowanych oraz prowadzenie statystyki/statusu PPAP
  • Rozwój dostawców poprzez planowanie i realizację audytów (S/R, SPQA, VDA6.3) oraz szkoleń w oparciu narzędzia grupy Faurecia (np.QRCI, 7 QB)
  • Zarządzanie zmianami inżynieryjnymi komponentów kupowanych - aktualizacja dokumentów PPAP
  • Zatwierdzanie procesu produkcji nowo kupowanych/transferowanych części ([email protected])
  • Rozwiązywanie problemów jakościowych niezgodnych/wadliwych części kupowanych, nadzorowanie prawidłowości i punktualności działań korygujących na podstawie raportów 8D
  • Nadzór nad procesem obciążeń dostawców z tytułu złej jakości komponentów
  • Aktywne propagowanie kultury jakościowej w Zakładzie i u Dostawców

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Min. 5 lat pracy w dziale Jakości/Inżynierii/Projektów/Zakupów, w tym min. 3 lata pracy bezpośrednio z dostawcami w zakresie zarządzania jakością
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem lub predyspozycje menedżerskie
  • Znajomość zagadnień związanych z jakością (m.in. PPAP, PFMEA, SPC)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w pracy z systemem ERP (np. SAP)
  • Dobra znajomość MS Excel
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Doskonałe zdolności analityczne, umiejętność efektywnej pracy z danymi, planowania i realizacji celów
  • Umiejętność skutecznej motywacji i rozwoju podległego zespołu
  • Umiejętność pracy w stresie i pod presją czasu

Nasza oferta:

  • Systemy premiowe
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Opieka medyczna Luxmed
  • Karta sportowa MultiSport
  • Stołówka pracownicza
  • Dojazd do pracy
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Pracowniczy program emerytalny (PPE)
  • Świadczenia świąteczne
  • Nagrody jubileuszowe
  • Home office i elastyczne godziny pracy
  • Inne benefity z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

Prosimy o przesyłanie aplikacji w języku polskim i angielskim

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy