Oferta pracy

Lider Jakości

Antal Engineering & Operations O firmie

  • kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Dla firmy produkcyjnej zlokalizowanej w woj. pomorskim poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Numer ref.: /54/01/2021/HS

Zakres obowiązków:

  • Koordynowanie pracy zespołu inżynierów i techników jakości (obszar GMP)
  • Zarządzanie procesem rozwoju podległych pracowników
  • Koordynowanie i monitorowanie systemu zarządzania jakością na zgodność z wymaganiami FDA i GMP
  • Nadzór nad procesem zarządzania niezgodnościami
  • Zapewnienie skutecznego wdrażania działań korygujących i zapobiegawczych
  • Zapewnienie wsparcia ze strony inżynierii jakości na etapie wdrożeń wyrobów/klientów oraz w trakcie masowej produkcji
  • Współpraca z klientem w zakresie wymagań jakościowych, analizy wyników oraz podejmowanych akcji korekcyjnych i prewencyjnych

Oczekiwania:

  • Wiedza z zakresu IQ/OQ/PQ oraz walidacji procesów w oparciu o wymagania medyczne
  • Widza w zakresie GMP/GLP oraz zasady walidacji metod analitycznych wg wymagań FDA
  • Doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej w dziale jakości, inżynierii procesu lub testu, preferowane stanowisko kierownicze
  • Wiedza z zakresu systemów zarządzania, mile widziane uprawnienia audytora wewnętrznego
  • Znajomość metod i technik planowania jakości procesów i wyrobów, praktyczna wiedza w zakresie narzędzi jakości
  • Umiejętność zarządzania i rozwijania zespołu
  • Płynna komunikacja w j. angielskim (C)

Oferujemy:

  • Kontakt z najnowszymi technologiami w branży elektronicznej
  • Praca umożliwiająca realizację własnych pomysłów i rozwiązań
  • Możliwość rozwoju w środowisku międzynarodowym i międzykulturowym
  • Rozwój zawodowy i osobisty
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy