Lider Jakości Operacyjnej

  • Skarbimierz (pow. brzeski), opolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 10.01.2018
  • Ważna jeszcze 18 dni (do 09.02.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Adient Poland Sp. z o.o. Oddział Metal w Skarbimierzu- zajmuje się produkcją komponentów i struktur metalowych do foteli samochodowych. Współpracujemy z producentami i dostawcami branży motoryzacyjnej z całego świata.

Jesteśmy obecni w Polsce od 2000r.

W związku z planami dalszego rozwoju zakładu w Skarbimierzu w okolicach Brzegu Opolskiego poszukujemy kandydatów do objęcia stanowiska:

w dziale Jakość
Miejsce pracy: Skarbimierz (pow. brzeski)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Inicjowanie i przeprowadzanie spotkań oraz przeglądów dotyczących statusu reklamacji
    wewnętrznych, zewnętrznych i kosztów złej jakości.
  • Przeprowadzanie działań korygujących wynikających z w/w spotkań
  • Przegląd statusu wskaźników zdolności procesu oraz inicjowanie działań
  • Szkolenia z metodologii rozwiązywania problemów QRQC
  • Udział w audytach i wizytach klienta
  • Zarządzanie zespołem Specjalistów ds. Jakości Operacyjnej oraz Techników Jakości w obszarze:
    • tworzenia, kontroli i modyfikacji dokumentacji jakościowej (Instrukcje Kontroli, Plany Kontroli oraz wszystkie powiązane dokumenty)
    • przeprowadzania audytów procesu i produktu zgodnie z planem
    • spełnienia specyficznych wymagań Klientów w zakresie produkcji i kontroli wyrobów gotowych
    • przeprowadzania szkoleń z zakresu Instrukcji Kontroli, Planów Kontroli, ODS
    • nadzoru dot. odchyłek wyrobów gotowych oraz półwyrobów
    • zapewnienia wsparcia we wdrożeniu wszelkich zmian w wyrobach gotowych i półwyrobach
    • opracowywania i kontroli wskaźników jakościowych (dot zgłoszeń i reklamacji wewnętrznych,
    • zewnętrznych, kosztów jakości, złomu, napraw, COPQ)
    • organizacji akcji natychmiastowych (sortowania, alerty jakościowe) zabezpieczających klienta
    • zamówień jakościowych
    • nadzoru i spełnienia wymagań AMS
    • nadzoru i spełnienia wymagań normy ATF 16949:2016
    • szkoleń jakościowych

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe
  • Min 5 lat doświadczenia w dziale jakości firmie produkcyjnej z branży motoryzacyjnej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office)
  • Znajomość narzędzi jakościowych i umiejętność rozwiązywania problemów
  • Elastyczność, sumienność, zdolności przywódcze i komunikacyjne
  • Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji
  • Wiedza z zakresu norm i specyfikacji: IATF 16 949, PPAP, APQP, MSA, SPC, PFMEA, PK
  • Globalne podejście do rozwiązywania problemów jakościowych
  • Myślenie analityczne, umiejętność szybkiego uczenia się, samokształcenia
  • Konsekwencja w działaniu, umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie, dyspozycyjność

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj teraz.