Ta oferta pracy jest nieaktualna od 253 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Lider Jakości Operacyjnej

  • Skarbimierz (pow. brzeski), opolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 10.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Adient Poland Sp. z o.o. Oddział Metal w Skarbimierzu- zajmuje się produkcją komponentów i struktur metalowych do foteli samochodowych. Współpracujemy z producentami i dostawcami branży motoryzacyjnej z całego świata.

    Jesteśmy obecni w Polsce od 2000r.

    W związku z planami dalszego rozwoju zakładu w Skarbimierzu w okolicach Brzegu Opolskiego poszukujemy kandydatów do objęcia stanowiska:

    w dziale Jakość
    Miejsce pracy: Skarbimierz (pow. brzeski)

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Inicjowanie i przeprowadzanie spotkań oraz przeglądów dotyczących statusu reklamacji
      wewnętrznych, zewnętrznych i kosztów złej jakości.
    • Przeprowadzanie działań korygujących wynikających z w/w spotkań
    • Przegląd statusu wskaźników zdolności procesu oraz inicjowanie działań
    • Szkolenia z metodologii rozwiązywania problemów QRQC
    • Udział w audytach i wizytach klienta
    • Zarządzanie zespołem Specjalistów ds. Jakości Operacyjnej oraz Techników Jakości w obszarze:
      • tworzenia, kontroli i modyfikacji dokumentacji jakościowej (Instrukcje Kontroli, Plany Kontroli oraz wszystkie powiązane dokumenty)
      • przeprowadzania audytów procesu i produktu zgodnie z planem
      • spełnienia specyficznych wymagań Klientów w zakresie produkcji i kontroli wyrobów gotowych
      • przeprowadzania szkoleń z zakresu Instrukcji Kontroli, Planów Kontroli, ODS
      • nadzoru dot. odchyłek wyrobów gotowych oraz półwyrobów
      • zapewnienia wsparcia we wdrożeniu wszelkich zmian w wyrobach gotowych i półwyrobach
      • opracowywania i kontroli wskaźników jakościowych (dot zgłoszeń i reklamacji wewnętrznych,
      • zewnętrznych, kosztów jakości, złomu, napraw, COPQ)
      • organizacji akcji natychmiastowych (sortowania, alerty jakościowe) zabezpieczających klienta
      • zamówień jakościowych
      • nadzoru i spełnienia wymagań AMS
      • nadzoru i spełnienia wymagań normy ATF 16949:2016
      • szkoleń jakościowych

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie wyższe
    • Min 5 lat doświadczenia w dziale jakości firmie produkcyjnej z branży motoryzacyjnej
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office)
    • Znajomość narzędzi jakościowych i umiejętność rozwiązywania problemów
    • Elastyczność, sumienność, zdolności przywódcze i komunikacyjne
    • Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji
    • Wiedza z zakresu norm i specyfikacji: IATF 16 949, PPAP, APQP, MSA, SPC, PFMEA, PK
    • Globalne podejście do rozwiązywania problemów jakościowych
    • Myślenie analityczne, umiejętność szybkiego uczenia się, samokształcenia
    • Konsekwencja w działaniu, umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie, dyspozycyjność

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj teraz.