Lider/ka Linii Produkcyjnej

  • Mszczonów, mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • 2 - 4 tys. zł brutto
  • 17.11.2017
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 17.12.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

FM Logistic pilotuje, zarządza i realizuje usługi magazynowania, przepakowywania i dystrybucji. FM Logistic optymalizuje Globalny Łańcuch Dostaw (Global Supply Chain) swoich klientów: firm produkcyjnych i dystrybucyjnych. FM Logistic to 21 000 pracowników i ponad 160 platform oraz jednostek logistycznych w Indiach, Hiszpanii, Włoszech, Francji, Polsce, Czechach, na Słowacji, Rumunii, na Węgrzech, Rosji, Ukrainie, Chinach i Brazylii.

Jeśli chcesz odegrać znaczącą rolę w rozwoju Globalnego Łańcucha Dostaw dołącz do naszej grupy około 12000 specjalistów działających w międzynarodowym środowisku. Jesteśmy grupą z jasno określoną wizja istnienia przedsiębiorstwa, która daje możliwość rozwoju zawodowego. Wspólnie, dbamy o jakość na wszystkich poziomach zarządzania i wspólnie poszukujemy drogi do doskonałości.

Obecnie FM Polska poszukuje osób do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Mszczonów
RZ/LP/VMS/11/2017
Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

 Obowiązki stanowiska pracy:

  • Prowadzenie linii produkcyjnej z wykorzystaniem powierzonych maszyn i narzędzi
  • Bieżąca kontrola produktu na wszystkich etapach produkcji
  • Zarządzanie pracą grupy osób na linii produkcyjnej - koordynacja bieżącej pracy pracowników, koordynacja obsady stanowisk produkcyjnych, planowanie grafików pracy dla pracowników;
  • Realizacja planu produkcyjnego przy jednoczesnym przestrzeganiu zasad jakościowych

 Wymagania:

  • Umiejętność logicznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera
  • Nastawienie na jakość pracy
  • Umiejętność organizacji pracy własnej i zespołu
  • Umiejętność sprawnego komunikowania się z innymi współpracownikami
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym w godz. 6:00 - 14:00. 14:00 - 22:00.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

 Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, na pełen etat,
  • Stabilność zatrudnienia
  • Wdrożenie do pracy w czasie umożliwiającym zrozumienie wszelkich niezbędnych procesów
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie
  • Przyjazną atmosferę i organizację pracy
  • Atrakcyjny pakiet socjalny min. opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe i wiele innych
  • Bezpłatny, zorganizowany dojazd do pracy zgodnie ze zmianami z 3 kierunków: Skierniewic, Żyrardowa, Rawy Mazowieckiej

Administratorem danych jest FM Logistic z siedzibą w Mszczonów 96-320, ul. Ługowa 30 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres:
FM Logistic Sp. z o.o., Dział Personalny VMS, ul. Ługowa 30, 96-320 Mszczonów lub na adres mailowy: praca_mszczonow@fmlogistic.com
Wszystkie nasze aktualne oferty pracy oraz formularz aplikacyjny można znaleźć na stronie www.fmlogistic.pl/Kariera/Aktualne-Oferty-Pracy.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę FM Polska Sp. z o.o. z siedzibą
w Mszczonowie przy ul. Tarczyńskiej 111a dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie
z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości,
że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się