Oferta pracy

Lider/ka Zespołu IT

mBank

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • kierowanie zespołami IT odpowiedzialnymi za rozwój i utrzymanie funkcjonalności biznesowych w obszarze obsługi klientów Biura maklerskiego mBanku

  • jakość i terminowość realizowanych prac oraz współpracę z kadrą kierowniczą jednostek IT i biznesu

  • motywowanie, inspirowanie i wspieranie zespołów w codziennej pracy oraz w związku z realizacją celów długoterminowych

  • dbanie o rozwój pracowników poprzez udzielanie informacji zwrotnej i dobieranie adekwatnych działań rozwojowych

  • współudział w kreowaniu strategii i planów rozwojowych obszaru IT

  • wdrażanie najlepszych rozwiązań i praktyk wynikających z nowoczesnych standardów pracy i strategii IT

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem w obszarze IT

  • doświadczenie programistyczne

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • łatwość w budowaniu trwałych i dobrych relacji między członkami zespołu i z partnerami biznesowymi

  • doświadczenie w pracy w zwinnych metodykach

  • dążenie do ciągłego rozwoju oraz podchodzenie do problemów konstruktywnie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Zapoznamy się z Twoim CV

2

Zaprosimy Cię na spotkanie (online)

3

Damy znać, ja Ci poszło!

Zespół

Zespół Systemów Instytucjonalnych zajmuje się rozwiązaniami do wsparcia procesów backoffice klientów instytucjonalnych.

Są to rozwiązania zarówno ułatwiające prace pracownikom BM jak konwersje plików z różnych formatów do ustandaryzowanych, wymaganych przez różne instytucje, po moduł do pożyczek papierów wartościowych przez klientów BM.

Wszystkie projekty (nowe moduły lub przepisywanie już istniejących) realizowane są w architekturze kontenerów, .NET Core i frameworku Angular.

mBank

Mamy unikalną kulturę organizacyjną, a wyróżniają nas ludzie! Tworzymy aplikacje webowe, mobilne i narzędzia technologiczne, z których skorzystało już ponad 5,5 mln naszych klientów. Cenimy poczucie stabilności i bezpieczeństwa, możliwości rozwoju oraz... swój czas – w pracy i po pracy.

Przewiń do profilu firmy