Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, wyślij CV klikając w przycisk aplikowania. Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji, na stanowisko Lider/ka Zmiany, prowadzonym przez NARA Battery Engineering Poland Sp. z o.o. Jednocześnie oświadczam, że przekazuję moje dane osobowe całkowicie dobrowolnie. Oświadczam ponadto, że zostałem/am poinformowany/na o przysługującym mi prawie dostępu do treści tych danych i możliwości ich poprawienia, a także o prawe wycofania zgody na przetwarzanie tych danych w każdym czasie.”
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
NARA BATTERY ENGINEERING POLAND

Lider/ka zmiany

NARA BATTERY ENGINEERING POLANDO firmie

  • Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)

    Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • Ważna jeszcze 4 dni
    do: 16 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie pracownikami na zmianie produkcyjnej

  • Współpraca z operatorami linii montażu i wtrysku

  • Szkolenie operatorów

  • Odpowiedzialność za jakość produktu

  • Raportowanie do bezpośredniego przełożonego

  • Zapewnienie zgodności wyrobu z wymaganiami Klienta i standardami jakościowymi firmy

  • Zaopatrzenie stanowisk pracy we wszystkie niezbędne instrukcje, komponenty, etykiety etc.

  • Przekazywanie zmiany i kontrola patrolowa obszaru produkcji

  • Nadzór na przestrzeganiem zasad 5S w obszarze produkcji

  • Rozwiązywanie problemów produkcyjnych

  • Odpowiedzialność za realizację planów produkcyjnych oraz wskaźników KPI

  • Rozdzielanie zadań produkcyjnych

  • Monitorowanie, rozliczanie i raportowanie wyników produkcji

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem produkcyjnym- min. 1 rok,

  • Zaangażowanie i umiejętność organizacji pracy,

  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym,

  • Znajomość języka ukraińskiego i/lub rosyjskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację – konieczność współpracy z cudzoziemcami w codziennej pracy zawodowej,

  • Dokładność, sumienność i odpowiedzialność,

  • Nastawienie na realizację celów,

  • Wykształcenie min. średnie

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Asertywność

  • Zdolności przywódcze

  • Zdolność podejmowania decyzji i wyznaczania priorytetów

  • Średniozaawansowana znajomość MS Office

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat,

  • Możliwość długoterminowej współpracy,

  • Dofinansowanie prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport,

  • Możliwość zdobycia wiedzy oraz doświadczenia w branży automotive,

  • Pracę w międzynarodowym środowisku.

NARA Battery Engineering Poland Sp. z o.o. to firma produkcyjna, która dostarcza komponenty do samochodów elektrycznych różnych marek. W związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Lider/ka zmiany.

Przewiń do profilu firmy