Logo Pracuj.pl

Lider/ka zmiany

NARA BATTERY ENGINEERING POLANDO firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie pracownikami na zmianie produkcyjnej
  • Współpraca z operatorami linii montażu i wtrysku
  • Szkolenie operatorów
  • Odpowiedzialność za jakość produktu
  • Raportowanie do bezpośredniego przełożonego
  • Zapewnienie zgodności wyrobu z wymaganiami Klienta i standardami jakościowymi firmy
  • Zaopatrzenie stanowisk pracy we wszystkie niezbędne instrukcje, komponenty, etykiety etc.
  • Przekazywanie zmiany i kontrola patrolowa obszaru produkcji
  • Nadzór na przestrzeganiem zasad 5S w obszarze produkcji
  • Rozwiązywanie problemów produkcyjnych
  • Odpowiedzialność za realizację planów produkcyjnych oraz wskaźników KPI
  • Rozdzielanie zadań produkcyjnych
  • Monitorowanie, rozliczanie i raportowanie wyników produkcji

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem produkcyjnym- min. 1 rok,
  • Zaangażowanie i umiejętność organizacji pracy,
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym,
  • Znajomość języka ukraińskiego i/lub rosyjskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację – konieczność współpracy z cudzoziemcami w codziennej pracy zawodowej,
  • Dokładność, sumienność i odpowiedzialność,
  • Nastawienie na realizację celów,
  • Wykształcenie min. średnie
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Asertywność
  • Zdolności przywódcze
  • Zdolność podejmowania decyzji i wyznaczania priorytetów
  • Średniozaawansowana znajomość MS Office

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat,
  • Możliwość długoterminowej współpracy,
  • Dofinansowanie prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport,
  • Możliwość zdobycia wiedzy oraz doświadczenia w branży automotive,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku.

NARA BATTERY ENGINEERING POLAND

NARA Battery Engineering Poland Sp. z o.o. to firma produkcyjna, która dostarcza komponenty do samochodów elektrycznych różnych marek. W związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Lider/ka zmiany.

Lider/ka zmiany, Wrocław