Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Lider (Kierownik) Magazynu

PROTEKTOR S.A.O firmie

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie pracą kilkuosobowego zespołu

  • Szkolenie nowych pracowników

  • Współudział w budowanie struktury magazynu

  • Optymalizacja kosztów związanych z magazynem

  • Optymalizacja powierzchni magazynowej

  • Znajomość procedur, dokumentacji, specyfiki pracy w podległym obszarze

  • Nadzór nad prawidłowym obrotem dokumentów

  • Udział w procesie inwentaryzacji

  • Nadzorowanie utrzymywania porządku w magazynie

  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP

  • Raportowanie do przełożonego realizacji zadań bieżących, wyników, efektywności

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku- związanym z kierowaniem grupą pracowników

  • Uprawnienia na wózki widłowe z UDT

  • Znajomość zagadnień dotyczących eksploatacji wózków widłowych

  • Umiejętność organizowania pracy własnej i podległego zespołu pracowników

  • Znajomość zasad dotyczących procesów inwentaryzacyjnych

  • Znajomość zagadnień dot. gospodarki magazynowej

  • Znajomość zasad obiegu dokumentów magazynowych

  • Otwartość na zmiany i elastyczność w działaniu

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pracę w międzynarodowym zespole.

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

PROTEKTOR S.A.

PROTEKTOR S.A. jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie

i jednostką dominującą międzynarodowej Grupy Kapitałowej Protektor. Nasza oferta to wysokiej jakości specjalistyczne obuwie bezpieczne i zawodowe oraz produkty ochrony pracowników.

Przewiń do profilu firmy

Wszystkim Aplikującym dziękujemy za zainteresowanie oraz przypominamy, że skontaktujemy się wyłącznie z Kandydatami, spełniającymi nasze oczekiwania.