Oferta pracy

Lider/Kierownik Oddziału Spedycji

Colian Logistic Sp z o.o.

  • Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Uruchomienie i rozwój nowego oddziału spedycji,

  • Prowadzenie rekrutacji i budowanie zespołu,

  • Realizacja budżetu, celów biznesowych i planów związanych z rozwojem infrastruktury oddziałowej,

  • Kompleksowe zarządzanie zespołem i organizacja pracy w obszarze spedycji,

  • Realizacja wskaźników jakości i terminowości realizowanych usług dbałość o jakość i terminowość realizowanych usług,

  • Prowadzenie Oddziału zgodnie z obowiązującymi standardami i procedurami operacyjnymi,

  • Identyfikacja nowych możliwości rozwoju branży i wdrażanie nowych usług,

  • Pozyskiwanie nowych kontrahentów we współpracy z Działem Handlowym,

  • Raportowanie wskaźników bezpośrednio do Zarządu firmy,

  • Efektywna współpraca z innymi oddziałami spedycji Colian Logistic.

Nasze wymagania

  • Praktyczna znajomość branży TSL i specyfiki pracy w spedycji,

  • Znajomość aktualnych trendów rynkowych i standardu pracy w spedycji,

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami lub zespołem,

  • Wykształcenie wyższe,

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • Umiejętność podejmowania decyzji, organizacji pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku pracy,

  • Umiejętność zarządzania czasem i ustalania priorytetów, zdolności analityczne,

  • Entuzjazm i konsekwencja w realizacji celów oraz w poszukiwaniu nowych rozwiązań,

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Przejrzysty system wynagrodzenia (stała miesięczna podstawa + atrakcyjny system premiowy),

  • Nowe komfortowe biuro,

  • Niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon komórkowy),

  • Kompleksowy program wdrożeniowy,

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, branżowe doradztwo prawne,

  • Samodzielność w działaniu i możliwości rozwoju,

  • Możliwość zdobywania doświadczenia w firmie będącej liderem w branży TSL,

  • Dodatkowe benefity: in. dofinansowanie do nauki, kursów i szkoleń, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, Pracowniczy Program Emerytalny, dofinansowanie wypoczynku, karty Multisport.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

Colian Logistic to dynamicznie rozwijająca się firma wchodząca w skład Grupy Colian. Spółka Colian Logistic zajmuje się prowadzeniem kompleksowej logistyki dla marek: Solidarność, Goplana, Grześki, Jutrzenka, Appetita, Hellena, a także klientów zewnętrznych z różnych branż.

Przewiń do profilu firmy