Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Lider/ Kierownik produkcji

Adecco Poland Sp. z o.o.

  • Kędzierzyn-Koźle

    Kędzierzyn-Koźle, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna o profilu przemysłowym technicznym.

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie działem produkcji.

  • Zarządzanie zespołem – kilkanaście osób.

  • Planowanie i nadzór nad wykonaniem zaplanowanej produkcji.

  • Szkolenia stanowiskowe oraz stałe doszkalanie pracowników w zakresie bezpiecznego wykonywania obowiązków.

  • Koordynacja i kontrola obowiązków wynikających z przepisów BHP wynikających z przepisów polskiego prawa, jak również zasad ustalanych wewnątrz grupy.

  • Współpraca z Konsultantem do spraw BHP oraz ADR w ramach przygotowywania ocen ryzyka zawodowego, oraz wszelkich spraw bieżących.

  • Bieżące przygotowywanie raportów produkcyjnych oraz magazynowych w języku polskim oraz angielskim.

  • Stałe dążenie do poprawy efektywności działania instalacji produkcyjnych oraz logistyki wewnętrznej przedsiębiorstwa.

  • Współpraca z Technologiem w zakresie planowania i nadzoru remontów oraz napraw.

  • Przygotowywanie i bieżące korygowanie harmonogramów pracy.

  • Nadzór i koordynacja pracy laboratorium.

  • Bieżąca kontrola i ewidencja jakości surowców oraz produktów.

  • Uczestnictwo w telekonferencjach i spotkaniach w ramach grupy prowadzonych w języku angielskim.

Wymagania pracodawcy

  • DOŁĄCZ DO NAS JEŚLI:

  • Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu zespołem na podobnym stanowisku.

  • Posiadasz doświadczenie zdobyte w firmie produkcyjnej w branży przemysłowej.

  • Znasz język angielski na poziomie min.B2.

  • Posiadasz wykształcenie techniczne średnie lub wyższe.

  • Cechuje Cię samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań, zaangażowanie, umiejętność współpracy.

  • Posiadasz doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań usprawniających organizacje pracy oraz podnoszących jakość produkcji.

  • Posiadasz praktyczną znajomość MS Office.

  • Jesteś dobrze zorganizowana/y.

  • Posiadasz zdolności przywódcze i analityczne podejście do rozwiązywania problemów.

Pracodawca oferuje

  • Atrakcyjne warunki finansowe: wynagrodzenie zasadnicze plus premie.

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą.

  • Pakiet medyczny – dofinasowanie.

  • Możesz wskazać szkolenia i kursy, które zostaną dofinasowane przez firmę.

  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji.

  • Niezbędne narzędzia pracy.

  • Oferta dotyczy pracy stałej. Zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego Klienta.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Przewiń do profilu firmy