Oferta pracy

Lider / Kierownik zmiany

IMPEL VISUAL SOLUTIONS S.A.O firmie

  • Gdynia, Polska
    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

IMPEL VISUAL SOLUTIONS S.A.

Gdynia

Gdynia

Impel Visual Solutions S.A. – spółka z Grupy Impel, będąca producentem reklam i oznakowań obiektów,

poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Zadania na oferowanym stanowisku:

  • Planowanie produkcji
  • Nadzór i koordynacja prac podległego zespołu
  • Nadzór nad procesem kontroli jakości
  • Analiza danych dotyczących procesu produkcyjnego (czasy cykli na poszczególnych operacjach, wykorzystanie parku maszynowego itp.)
  • Rozwiązywanie bieżących problemów w procesie produkcyjnym
  • Nadzór nad kompletnością i jakością danych kierowanych do produkcji
  • Nadzór nad kosztami produkcji (czaso- i materiałochłonność)

Nasze oczekiwania wobec Kandydatów:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (preferowany wydział mechaniczny, budowa maszyn, inżynieria produkcji);
  • Doświadczenie zdobyte w branży produkcyjnej w zarządzaniu zespołem
  • Znajomość nowoczesnych metod zarządzania produkcją
  • Umiejętność planowania i zarządzania procesami produkcji
  • Znajomość przepisów przeciwpożarowych i BHP
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz podległego zespołu
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym w fabryce w Gdyni

Oferujemy:

  • Stabilną pracę na umowę o pracę w firmie o dużej dynamice rozwoju;
  • Zdobycie doświadczenia w ramach szybko rozwijającej się organizacji;
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole profesjonalistów;
  • Możliwość przystąpienia do programu Multisport, ubezpieczenia grupowego lub prywatnej opieki medycznej;

Grupa Impel to:

  • lider outsourcingu w Polsce
  • spółka wiodąca notowana na GPW
  • ponad 30 lat na rynku
  • ponad 40 tys. pracowników i współpracowników
  • najszerszy zakres usług dla biznesu
  • 16 oddziałów w Polsce

Ogłoszenie archiwalne