Oferta pracy

Lider / Kierownik zmiany

IMPEL VISUAL SOLUTIONS S.A.O firmie

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie produkcji

  • Nadzór i koordynacja prac podległego zespołu

  • Nadzór nad procesem kontroli jakości

  • Analiza danych dotyczących procesu produkcyjnego (czasy cykli na poszczególnych operacjach, wykorzystanie parku maszynowego itp.)

  • Rozwiązywanie bieżących problemów w procesie produkcyjnym

  • Nadzór nad kompletnością i jakością danych kierowanych do produkcji

  • Nadzór nad kosztami produkcji (czaso- i materiałochłonność)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (preferowany wydział mechaniczny, budowa maszyn, inżynieria produkcji);

  • Doświadczenie zdobyte w branży produkcyjnej w zarządzaniu zespołem

  • Znajomość nowoczesnych metod zarządzania produkcją

  • Umiejętność planowania i zarządzania procesami produkcji

  • Znajomość przepisów przeciwpożarowych i BHP

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz podległego zespołu

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym w fabryce w Gdyni

To oferujemy

  • Stabilną pracę na umowę o pracę w firmie o dużej dynamice rozwoju;

  • Zdobycie doświadczenia w ramach szybko rozwijającej się organizacji;

  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole profesjonalistów;

  • Możliwość przystąpienia do programu Multisport, ubezpieczenia grupowego lub prywatnej opieki medycznej;

IMPEL VISUAL SOLUTIONS S.A.

Impel Visual Solutions S.A.. – Spółka z Grupy Impel, będąca producentem reklam i oznakowań obiektów.

Przewiń do profilu firmy